Opis:


Osoby udające się na urlop nie muszą korzystać z własnego samochodu, ponieważ istnieją inne metody na sprawne i niedrogie dostanie się do miejsca docelowego. Niektórzy wybierają pociągi, które bywają zatłoczone, a jeszcze inni zapoznają się z ofertą linii lotniczych. Niestety bilety tego typu bywają drogie, a na dodatek pasażerowie muszą liczyć się z dodatkowymi opłatami za nadprogramowy bagaż. Innym rozwiązaniem wartym uwagi jest wynajęcie busa, czyli przestronnego pojazdu, mogącego pomieścić większą liczbę osób w porównaniu do zwykłych samochodów. Propozycja ta znajduje zastosowanie wśród rodzin z dziećmi, grup przyjaciół oraz członków rodziny wybierających się na ślub czy inną uroczystość.

Dziś busy mogą być wynajmowane z kierowcą lub bez, a ich prowadzenie wymaga posiadania prawa jazdy kategorii B, którym dysponuje wiele osób. To świetny pomysł gwarantujący sprawne dotarcie do celu, bez konieczności przesiadek, które w nowych miejscach byłyby problematyczne, a niekiedy stresujące. Pojazdy, o jakich mowa, są wypożyczane między innymi przez osoby, które na skutek stłuczki lub innych wydarzeń nie dysponują własnym autem. Sprawdzają się one zarówno podczas wycieczek krajowych, jak i zagranicznych.

Profesjonalne usługi transportowe świadczy przedsiębiorstwo prezentujące ofertę na stronie marotur.pl, które współpracuje z mieszkańcami Koszalina. Bus, jakim dysponuje firma, to nowoczesny i zadbany pojazd, poddawany częstym kontrolom technicznym. Odznacza się nienagannym stanem, co sprawia, że ryzyko występowania usterek w trakcie jazdy jest bliskie zeru. Na wynajem opisywanych pojazdów decydują się klienci chcący zaoszczędzić i dotrzeć do celu w krótkim czasie. Stanowią one alternatywę dla autokarów i zapewniają większą prywatność oraz spokój.

Na stronie przedsiębiorstwa zaprezentowano najważniejsze informacje o rozkładzie jazdy oraz cenniku. Zainteresowani mogą kupować bilety jednorazowe i miesięczne w konkurencyjnych cenach. Na niektóre osoby czekają atrakcyjne zniżki, dzięki którym sporo zaoszczędzają. Firma proponuje przejazdy busem marki Mercedes-Benz, w którym znajdują się systemy klimatyzacji, przydatne w trakcie upalnych dni oraz odtwarzacze DVD. Wyposażono je również w niewielkie stoliki na drobiazgi, porty USB, kontakty, rozkładane fotele z podłokietnikami oraz pasy bezpieczeństwa.

Data dodania: 04-10-2022
Autor: Amelia Pawłowska
Źródło:
https://marotur.pl/rozklad-jazdy/Nazwa firmy: Maro Tur

Adres: Strażacka 1

Kod pocztowy: 75--95

Miejscowość: Koszalin

Telefon: +48 604 607 912

WWW: https://marotur.pl/
Opinie o Maro TurOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy