Opis:


Jednym z etapów obróbki drewna jest szlifowanie. To zajęcie stolarskie wymagające dysponowania profesjonalnymi urządzeniami, takimi jak szlifierki. Służą one do wygładzania powierzchni desek i przygotowywania ich do malowania, lakierowania lub olejowania. Przydają się też w trakcie odnawiania szaf czy komód, ponieważ umożliwiają pozbywanie się starych warstw farby. Dzięki szlifierkom nie jest konieczne używanie papierów ściernych, co przyspiesza zaplanowane prace i wiąże się z mniejszym wysiłkiem. Producenci oferują szereg urządzeń różniących się od siebie gabarytami, wagą, kształtem i ceną. Proponują modele tarczowe, taśmowe, oscylacyjne i nie tylko. Można się z nimi zapoznać na internetowej stronie sklep.masterparkiet.com.pl.

Jest to adres firmy zajmującej się sprzedażą preparatów oraz urządzeń przeznaczonych do parkietów. Klienci wybierają spośród wygodnych w użytkowaniu szlifierek, które należy dobierać z uwzględnieniem specyfiki przedmiotów poddawanych obróbce oraz rodzaju powłoki. W przypadku dużych powierzchni sprawdzają się modele taśmowe, które można zastąpić urządzeniami mimośrodowymi, powstałymi z myślą o powierzchniach wklęsłych i wypukłych. Niektórzy nabywają też sprzęty oscylacyjne, służące do obrabiania narożników.

Nowoczesne szlifierki do parkietu dzieli się na urządzenia akumulatorowe oraz sieciowe. Są one używane w celu pozbycia się niewielkich rys lub wgnieceń, co sprawia, że podłogi wyglądają jak nowe i nie potrzebują wymiany. Innymi słowy, umożliwiają pozbycie się punktowych uszkodzeń z posadzek, niezależnie od rodzaju drewna, z jakiego je stworzono. Nie uszkadzają głębszej struktury materiału i odznaczają się cichą, a co za tym idzie, nieuciążliwą pracą.


Nazwa firmy: MASTER Parkiet

Adres: Adama Mickiewicza 65

Kod pocztowy: 01-625

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 509 358 604

WWW: https://sklep.masterparkiet.com.pl/
Opinie o MASTER ParkietOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy