Opis:


Dzieci lubią spędzać czas na placach zabaw. Aktywność na świeżym powietrzu jest doskonałym sposobem na wzmocnienie odporności, pozytywnie wpływa na pracę układu nerwowego, ćwiczy równowagę i koordynację ruchową. To także okazja do spotkań z rówieśnikami, które rozwijają umiejętności społeczne. Na stronie internetowej mbasport.pl swoje usługi oferuje doświadczony producent placów zabaw. Specjalizuje się w organizacji przestrzeni dla najmłodszych, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu młodemu człowiekowi. Miejsca te są  bezpieczne dla najmłodszych, znajdują się w nich drewniane domki, huśtawki i karuzele. Klienci mogą zdecydować się także na piaskownice w różnych kształtach i rozmiarach. 

Pracujący w firmie specjaliści zajmują się produkcją, wyposażeniem placów zabaw, dobierają odpowiednie nawierzchnie. Oferują sprzęty, które wykonane są z trwałych materiałów. Z ich usług mogą skorzystać placówki oświatowe i wychowawcze, a także instytucje samorządowe. Dzięki odpowiedniemu zaaranżowaniu wolnej przestrzeni możliwe jest stworzenie atrakcyjnych placów zabaw. Sprawdzają się one szkołach, przedszkolach i żłobkach, cieszą się dużą popularnością na osiedlach mieszkaniowych oraz parkach. Różnego rodzaju sprzęty pobudzają dziecięcą kreatywność, wspierają ich rozwój fizyczny. Pracownicy realizują powierzone zadania w sposób sprawny i terminowy. Doradzają klientom, pomagają wybrać najlepsze rozwiązania. 

Firma specjalizuje się w realizacji różnorodnych projektów. Zadba o to, by na placu zabaw nie zabrakło wszelkich niezbędnych sprzętów, elementów małej architektury, takich jak ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci. Zajmuje się także montażem ogrodzeń. Każdy plac zabaw wyposażony jest w bezpieczną nawierzchnię, która wykonana jest z płyt gumowych. Amortyzują upadki, wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów. Wykazują  właściwości antypoślizgowe, są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Mogą być układane na podłożu betonowym lub piaskowym. Są bardzo uniwersalne, sprawdzą się w wielu miejscach. Sprawiają, że plac zabaw jest przyjazny dla najmłodszych.

Data dodania: 09-05-2021
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://mbasport.pl/oferta/place-zabawNazwa firmy: MBA Sport Sp. z o.o.

Adres: Kwitnąca 10

Kod pocztowy: 05-830

Miejscowość: Nadarzyn

Telefon: Nadarzyn

WWW: https://mbasport.pl/
Opinie o MBA Sport Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy