Opis:


Podstawą podczas deszczowych dni jest parasol. Przechowywanie go, gdy jest mokry, bywa problematyczne, dlatego część osób nabywa specjalne stojaki. Są one spotykane w prywatnych domostwach oraz obiektach, takich jak hotele, placówki medyczne, biurowce lub lokale gastronomiczne. Odpowiednio przechowywane parasole nie niszczą podłóg na skutek działania wilgoci. Obecnie producenci proponują designerskie konstrukcje, które są praktyczną ozdobą wielu pomieszczeń. Występują one w wersji minimalistycznej oraz z przyciągającymi spojrzenia zdobieniami. Stojaki są niepodatne na pękanie oraz utratę koloru.

Akcesoria te cieszą się sporym zainteresowaniem ze względu na wygodę użytkowania oraz możliwość wysuszenia parasoli w krótkim czasie. Na rynku występują modele w wielu kształtach, wielkościach i odcieniach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie ich do danej przestrzeni. Niektóre stanowią integralną część wieszaków przeznaczonych do ubrań i sprawdzają się zwłaszcza w ciasnych przedsionkach. Stojaki ułatwiają zachowanie ładu w przedpokojach i odznaczają się stabilną konstrukcją.

Tego typu produkty są do nabycia na internetowej witrynie furnigo.pl. Każdy stojak na parasole, jaki się na niej znajduje, powstał z dbałością o detale oraz przy użyciu materiałów wysokiej jakości, takich jak stal nierdzewna, zaimpregnowane drewno czy tworzywa sztuczne. Modele zaprezentowane w katalogu odnajdują się w każdym stylu aranżacyjnym i stanowią ciekawy pomysł na prezent dla osób ceniących sobie praktyczne upominki. Firma oferuje modele w różnych rozmiarach, które są wysyłane w oryginalnych i estetycznych pudełkach, chroniących przed uszkodzeniami mechanicznymi, pojawiającymi się podczas transportu.

Data dodania: 25-09-2022
Autor: Dawid Walczak
Źródło:
https://furnigo.pl/pl/c/Stojaki-na-parasole/58Nazwa firmy: Meble-Bocian

Adres: Wręczycka 268

Kod pocztowy: 42-202

Miejscowość: Częstochowa

Telefon: 343000052

WWW: https://furnigo.pl/
Opinie o Meble-BocianOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy