Opis:


Realizując jakikolwiek projekt reklamowy czy film szkoleniowy albo przygotowując prezentację, wiele firm poszukuje lektorów o ciekawej barwie głosu. W zależności od odbiorcy, do którego kierowane są dane projekty, a także od samego tematu, dobiera się osobę czytającą o odpowiedniej intonacji i modulacji głosu. Celem jest dotarcie do tego widza, dla którego przekaz jest skierowany.

Jedną z firm zajmującą się zarówno wyszukiwaniem odpowiednich lektorów, jak i samymi nagraniami jest Lektoring.pl działający na rynku już od wielu lat. W jej dorobku można znaleźć wiele setek nagranych spotów reklamowych, udźwiękowionych filmów multimedialnych i przeczytanych tekstów do prezentacji. Bez względu na rodzaj przekazu w bazie firmy znajdzie się niejeden odpowiedni profesjonalny lektor do filmów nagrywający w studiu firmy, a także u klienta. Przedsiębiorstwo to współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i różnego rodzaju firmami z Polski i z zagranicy dzięki temu, że do jego dyspozycji są znani i mniej rozpoznawalni lektorzy posługujący się nie tylko językiem polskim, ale także obcymi, wśród których można znaleźć nie tylko tak popularne języki, jak angielski w wersji amerykańskiej i brytyjskiej, niemiecki czy francuski, ale także tak egzotyczne, jak arabski czy chiński.

Decydując się na współpracę z tą firmą, można liczyć nie tylko na idealnie dobranego lektora, ale także na doskonałe nagranie, w którym wszystko będzie dopasowane do rodzaju filmu, a więc:

  • szybkość nagrania,
  • doskonała jakość zapisu,
  • obróbka i eksport do plików mp3 lub wav.

Współpraca z tym studiem to oszczędność czas i pieniędzy, gdyż klient nie musi wydawać osobno pieniędzy na dźwiękowca, reżysera czy innego specjalistę. Po prostu otrzymuje gotowy produkt. 

Bank głosów oferowany przez tę firmę to już nie tylko znane z multimediów głosy polskie, ale także mnóstwo zagranicznych lektorów praktycznie z całego świata, którzy są gotowi do współpracy przy każdym projekcie. Co więcej, bank ten nieustannie się powiększa o nowe, ciekawe brzmienia głosów. Pragnąc wybrać odpowiedni, można przesłuchać wiele nagrań za pośrednictwem strony. Warto także zapoznać się z opiniami o studiu dotychczasowych klientów.

Data dodania: 12-06-2020
Autor: Amelia Pawłowska
Źródło:
https://lektoring.pl/cennik/lektoring-zagraniczny/Nazwa firmy: Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Adres: Konwaliowa 12

Kod pocztowy: 87--12

Miejscowość: Osiek Nad Wisłą

Telefon: +48 (56) 656-60-90

WWW: https://lektoring.pl/
Opinie o Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PLOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy