Opis:


Jedną z ważniejszych zalet medycyny estetycznej jest na pewno fakt, że w wielu przypadkach jest ona doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej. Jej zabiegi są znacznie mniej inwazyjne, mniej ryzykowne i tańsze, zatem są w zasięgu możliwości wielu osób, także tych, które nigdy nie zdecydowałyby się na plastykę chirurgiczną, czy to z obawy przed bólem, czy z powodu wysokich kosztów. Medycyna estetyczna może zastąpić chirurgię w wielu obszarach - nie tylko jeśli chodzi o odmładzanie czy odchudzanie, ale też korekcję różnych części ciała - nawet miejsc intymnych.

O zaletach ginekologii estetycznej mówi się coraz częściej, gdyż niesatysfakcjonujący wygląd miejsc intymnych u kobiet przestaje być tematem tabu. Kobiety przekonują się, że na swe problemy mogą znaleźć rozwiązanie, w dodatku łatwe i szybkie do przeprowadzenia oraz bezpieczne. Okolice intymne można oczywiście korygować w ramach na przykład labioplastyki, czyli zabiegów chirurgicznych, ale ginekologia estetyczna w Gdańsku, której zabiegi zaprezentowano na stronie medestetycznabutowska.pl, nie jest wcale gorsza, a nawet w wielu przypadkach może być lepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim metody takie są znacznie mniej inwazyjne, nie wiążą się z interwencją chirurgiczną, nie wymagają zatem specjalnego przygotowania i rekonwalescencji, nie wiążą się też z ryzykiem.

A co można wykonać w ramach tych usług? Kobietom niezadowolonym z wyglądu swych warg sromowych większych, specjaliści mogą zaproponować ich wypełnianie i powiększanie - jest to też sposób na asymetrię. Na rozwiązanie to decydują się na przykład kobiety po menopauzie. Inną opcją jest rozjaśnianie miejsc intymnych celem nadania im bardziej satysfakcjonującego wyglądu.


Nazwa firmy: Medycyna Estetyczna Anna Butowska

Adres: Chmielna 71/3

Kod pocztowy: 80-748

Miejscowość: Gdańsk

Telefon: 730-000-550

WWW: https://www.medestetycznabutowska.pl/
Opinie o Medycyna Estetyczna Anna ButowskaOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy