Opis:


Niewielkie, pionowe słupki znajdują się na wielu drogach krajowych i gminnych. Te charakterystyczne elementy widać z dużej odległości, a to ze względu na ich kolory oraz części odblaskowe, wyróżniające się nawet po zapadnięciu zmroku. Każdego dnia narażone są one na trudne warunki, wahania temperatur, promieniowanie słoneczne oraz pęknięcia. Z tych względów warto  wybierać modele tworzone ze stali, które trudno zniszczyć. Zaprezentowano je na stronie metalmix.info, należącej do przedsiębiorstwa polecanego przez szerokie grono klientów.

Zastosowanie słupków drogowych jest bardzo szerokie. Wykorzystuje się je podczas blokowania wjazdów lub wtedy, gdy należy zabezpieczyć chodniki przed wjeżdżaniem na nie samochodów. Czasami wyznaczają też tor jezdni i rozdzielają ciągi komunikacyjne rowerzystów oraz pieszych. Odgradzają tereny zielone, place manewrowe oraz inne przestrzenie. Firma ta dysponuje różnymi słupkami montowanymi na drogach o dużym i nieco mniejszym natężeniu ruchu. Najtrwalsze są słupki drogowe stalowe, choć część klientów zamawia modele wykonane z tworzywa sztucznego. Ze względu na wytrzymałość, znajdują zastosowanie przy drogach szybkiego ruchu.

Elementy te stanowią gwarancję bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. To proste rozwiązanie przynoszące szereg korzyści i cechujące się funkcjonalnością. Słupki zapewniają łatwy montaż, a ich kolorystyka jest zróżnicowana. Standardowe modele używane na placach manewrowych są dość tanie i lekkie. Droższą opcją są słupki betonowe z elementami odblaskowymi. Ich atutem jest mnogość zastosowań. Spotyka się je bowiem przy hotelach, szkołach oraz kawiarniach. Sprawiają one, że uczestnicy ruchu drogowego nie czują się zdezorientowani. Słupki montowane są też na barierach ochronnych.

Klienci kupują chętnie modele U-2 niezbędne do precyzyjnego lokalizowania zjazdów z drogi. Ułatwiają manewry skręcania szczególnie przy ograniczonej widoczności. Wykorzystywanie takich produktów jest powszechną praktyką. Zabezpieczają one szerokość jezdni i zwiększają bezpieczeństwo  kierowców. Dzięki nim są oni w stanie określić przebieg drogi oraz ocenić kąt pokonywanego łuku.


Nazwa firmy: MetalMix

Adres: Bohaterów Bielnika 23

Kod pocztowy: 64-200

Miejscowość: Wolsztyn

Telefon: 604 348 429

WWW: https://metalmix.info/
Opinie o MetalMixOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy