Opis:


Zajęcia sportowe odbywające się w szkołach podstawowych czy średnich wyglądają bardzo różnie. Część nauczycieli stara się urozmaicać lekcje, aby zachęcić jak największą liczbę uczniów do aktywności, a inni z kolei stawiają na minimum i wykonują jedynie podstawowy program. Zniechęcenie do lekcji w-fu, które skutkuje zwykle zwolnieniami wypisywanymi przez rodziców, może powodować poważne konsekwencje dla małoletnich, ponieważ brak ruchu przyczynia się do otyłości. To z kolei prowadzi do wielu innych schorzeń.

Niestety od dłuższego czasu lekarze i dietetycy alarmują, że coraz młodsze dzieci zmagają się z nadmiarowymi kilogramami. Dlatego też na rodzicach oraz nauczycielach wychowania fizycznego ciąży odpowiedzialność za zdrowie i wygląd małoletnich. Nauczyciele zdają sobie sprawę z tego, że muszą działać zgodnie z przyjętym programem nauczania, jednak poza zdobyciem określonych umiejętności i zdawania wymaganych egzaminów, należy pokazać uczniom, że sport to przede wszystkim doskonała zabawa. 

Zajęcia sportowe wcale nie muszą odbywać się wyłącznie na sali gimnastycznej. W okresie zimowym można udać się z dziećmi na przykład na pobliskie lodowisko czy kryty basen. Na stronie sliwinskitenis.pl można zapoznać się z jeszcze inną ofertą skierowaną do szkół zlokalizowanych w Pruszkowie. Wychowanie fizyczne może odbywać się regularnie na firmowych kortach tenisowych. Dojazd z centrum miasta zajmuje kilkanaście minut miejskim autobusem. Z pewnością dla wielu uczniów będzie to pierwsze odwiedzenie profesjonalnych kortów tenisowych oraz nauczenie zasad gry w tenisa. Warto zapoznać się z całą ofertą proponowaną przez właściciela obiektu. Mowa tutaj przede wszystkim o takich zajęciach jak:

  • piłka nożna dla dzieci i przedszkolaków,
  • piłka siatkowa, koszykowa i ręczna,
  • nauka języka angielskiego,
  • indywidualna nauka pływania dla dzieci i dorosłych,
  • jazda na rolkach,
  • unihokej,
  • frisbee,
  • zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki,
  • ferie, kolonie (wyjazdy nad morze) oraz półkolonie dla najmłodszych.

Nazwa firmy: MICHAŁ ŚLIWIŃSKI "MICHALINASPORT"

Adres: Jasna 2

Kod pocztowy: 05--80

Miejscowość: Pruszków

Telefon: 504 199 499

WWW: https://sliwinskitenis.pl/
Opinie o MICHAŁ ŚLIWIŃSKI "MICHALINASPORT"Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy