Opis:


Ślusarstwo to zawód z długą historią. Specyfika pracy osób będących na tym stanowisku nieustannie się zmienia, a to ze względu na postępy technologiczne. Mimo tego specjaliści ci są bardzo często poszukiwani nie tylko na polskim, ale i międzynarodowym rynku pracy. Mogą oni liczyć na stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki.

Ślusarz jest specjalistą zajmującym się tworzeniem oraz naprawą konstrukcji metalowych różnych typów. Posiada profesjonalne narzędzia i niezbędne uprawnienia, dzięki którym podejmuje się czynności, takich jak:

•szlifowanie,

•frezowanie,

•toczenie,

•nitowanie,

•spawanie.

Na bieżąco kontroluje stan techniczny poszczególnych urządzeń, dzięki czemu rzadko ulegają one awariom. W swojej pracy wykorzystuje między innymi wiertarki, imadła oraz inne narzędzia.

Osoby chcące aplikować na takie stanowisko mogą zajrzeć na stronę mondi.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo udostępniające oferty pracy dla ślusarza w Niemczech. Najczęściej pojawiającą się obawą jest znajomość języka. Oczywiście jest ona przydatna, ponieważ ułatwia komunikowanie się, jednak zazwyczaj wystarczy znać podstawowe niemieckie zwroty. Specjaliści zatrudnieni na tym stanowisku powinni cechować się zaangażowaniem w powierzane obowiązki, cierpliwością i dokładnością. Równie ważna jest obszerna wiedza na temat konserwacji, obsługi oraz instalacji poszczególnych sprzętów. Wymaga się od nich wymiany zamków, awaryjnego otwierania drzwi, montowania urządzeń hydraulicznych oraz regenerowania części, które uległy zużyciu.

Firma ta udostępnia także inne oferty. Zainteresowanie wzbudza praca dla spawacza w Niemczech oraz dla innych specjalistów, takich jak elektrycy, elektronicy, operatorzy wózków widłowych czy maszyn CNC. Kraj ten zachęca wysoką pensją, przejrzystymi warunkami współpracy oraz bliskim sąsiedztwem Polski, dzięki czemu odwiedzanie rodziny w wolne dni nie jest problematyczne.

Data dodania: 10-07-2021
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://mondi.pl/oferty/praca-slusarz-niemcy/Nazwa firmy: MONDI sp. z o.o.

Adres: Plac Andersa 3

Kod pocztowy: 61--89

Miejscowość: Poznań

Telefon: +48 500 456 300

WWW: https://mondi.pl/
Opinie o MONDI sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy