Opis:


Iluzjonista to osoba, która od zawsze kojarzy się z magią, tajemniczością i dobrą zabawą. Osoby świadczące tego typu usługi, są uwielbiane zarówno przez dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Bez względu na to, z jakiej okazji odbywa się występ, zawsze jest on okazją do uśmiechu i radości.

Bardzo interesujące i profesjonalne pokazy magii, oferuje bukowskimagic.com. Jest to iluzjonista z doświadczeniem, mający na swym artystycznym koncie występy przed różną publicznością. Co więcej, pojawia się on także w różnych telewizjach, co dodatkowo zachęca  potencjalnych klientów do korzystania z jego usług.

W ofercie Jędrzeja Bukowskiego znajdują się pokazy dla dzieci i dorosłych. W grę wchodzą występy na rozmaitych balach, przyjęciach urodzinowych, festynach, czy też koncertach. Bardzo popularną praktyką, stały się także przedstawienia, przygotowywane specjalnie na wesela. Iluzjonista jako jedna z atrakcji, zaplanowanych przez parę młodą, to doskonały pomysł.

Każdy pokaz jest inny. Każdy z nich, dostosowywany jest do potrzeb i wymagań zleceniodawców. Bardzo ważna jest rozmowa magika z klientami, jeszcze na długo przed dniem występu. Dzięki takiemu dokładnemu wywiadowi, artysta jest w stanie dostosować rodzaj i tematykę pokazu do konkretnej grupy odbiorców. Przyczynia się to do lepszej jakości i większych doznań.

Wiele cennych informacji i wskazówek można również znaleźć na świetnie skonstruowanej stronie internetowej magika. Witryna bogata jest w zdjęcia z występów, ich opisy i reklamy.  Dostępne są także nagrania, które stanowią krótkie, pokazowe filmiki, prezentujące pracę iluzjonisty w akcji. Widnieje tam także zakładka, dająca możliwość zakupu biletów na występy Bukowskiego. Oprócz pokazów na imprezach okolicznościowych, organizuje on także płatne trasy, w trakcie których odwiedza wiele różnych miast i prezentuje swoje najlepsze, popisowe numery.

Aby podjąć współpracę z panem Jędrzejem, należy skontaktować się z nim drogą mailową lub telefoniczną i ustalić wszystko to, co istotne dla obu stron.

Data dodania: 01-02-2019
Autor: Klara Sadowska
Źródło:
Nazwa firmy: „MTM” Jędrzej Bukowski

Adres: Wróbla 42

Kod pocztowy: 53-237

Miejscowość: Wrocław

Telefon: +48 606 955 466

WWW: http://bukowskimagic.com/
Opinie o „MTM” Jędrzej BukowskiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy