Opis:


Niektórzy kupują buty, nie zwracając uwagi na wygodę. Liczy się dla nich tylko to, aby były one ładne i modne. Tymczasem można mieć wszystko jednocześnie. Trzeba tylko zdecydować się na buty ręcznie robione. Warto zlecić wykonanie obuwia firmie rodzinnej My Wish. Marka powstała dzięki połączeniu pasji syna z doświadczeniem ojca. Każda para butów jest dokładnie zaprojektowana i dopasowana do wymagań klienta. Buty ręcznie szyte są wytwarzane w większości z naturalnych skór. Są spersonalizowane i łączą w sobie:

  • wysoką jakość wykonania,
  • wygodę,
  • niepowtarzalny styl,
  • modne kolory i wzory.

Klient może zamówić obuwie na każdą okazję, mi.n. na ślub, do pracy, na co dzień i na wieczór. Bez względu na to, czy mają to być czółenka, szpilki, czy mokasyny firma podejmie się każdego zadania. Zatrudnia ona doświadczonych rzemieślników, którzy projektują i szyją buty na specjalne zamówienie. Takiego obuwia na pewno nie kupi się w marketach ani sklepach sieciowych. Tam z reguły przeważają produkty z Azji. Tutaj natomiast można wybrać sobie wymarzony fason, rodzaj skóry czy też różne dodatki.

Cały proces wytwarzania buta składa się z wielu etapów, z których każdy jest równie ważny. Najpierw wycinane są cholewy. Dla każdego modelu przygotowuje się osobną formę. Następnie ścina się z brzegów skóry zgrubienia, żeby buty były gładkie i nie uwierały. To proces szafirowania. Później z przygotowanych elementów skóry szyje się cholewę. Kolejny etap to nabijanie brandzla, do którego przykleja się spód buta. W procesie ćwiekowania zaś cholewę nakłada się na kopyto za pomocą gwoździ i kleju. Dzięki temu skóra nie marszczy się i jest idealnie gładka. Przed przyklejeniem podeszwy nadmiar skóry trzeba jeszcze zeszlifować. Buty będą wygodne i dopasowane do stopy. Po przyklejeniu podeszwy wyklejana jest wyściółka. Na wkładce znajduje się logo firmy. Ostatnim etapem jest czyszczenie butów i ich pakowanie.

Każdy but to osobna historia – tworzy się go z pasją i wielką starannością o każdy szczegół. Finalny efekt jest zaskakujący. Tam wszystko jest na swoim miejscu, nic nie uwiera ani nie przeszkadza. Wszystko jest dokładnie zaplanowane i wykonane zgodnie z projektem.


Nazwa firmy: MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Adres: Kwiatowa 63

Kod pocztowy: 42--23

Miejscowość: Stary Broniszew

Telefon: 669 991 777

WWW: https://my-wish.pl/
Opinie o MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKAOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy