Opis:


Plastik jest wykorzystywany do produkcji wielu wyrobów. To popularne tworzywo sztuczne zanieczyszcza środowisko naturalne i może negatywnie wpłynąć na ludzkie zdrowie. Wchłaniane jest do organizmu poprzez pożywienie, skórę i wodę. Konieczne jest ograniczenie jego stosowania i wybieranie produktów wykonanych z bezpiecznych materiałów. Bogata oferta ekologicznych opakowań dostępna jest na stronie internetowej myhappyocean.pl. W miejscu tym znajdują się między innymi talerze, słomki, pojemniki i kubki. 

Można tu zaopatrzyć się także w sztućce. W asortymencie dostępne są modele wykonane z PLA. Materiał ten pozyskiwany jest z mączki kukurydzianej. Łyżki, widelce, noże i mieszadełka do drinków mogą być używane przez firmy gastronomiczne i cateringowe, które serwują dania na wynos. Przydadzą się także podczas spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. W asortymencie dostępne są również produkty drewniane, które są komfortowe w użytkowaniu. Nie wpływają na smak i zapach posiłków. Mogą być wykorzystywane do spożywania różnych potraw. Są estetycznie wykonane, trwałe i odporne na wysokie oraz niskie temperatury. Sklep oferuje także sztućce ekologiczne z dodatkiem otrąb pszennych lub włókien drzewnych. Materiały te są biodegradowalne i higieniczne. 

Tworzywa sztuczne mają wszechstronne zastosowanie. Są często używane w domach i przemyśle. Wiele z nich zawiera szkodliwe substancje, które stanowią zagrożenie dla zdrowia. Ftalany, stabilizatory UV i  bisfenole są dodawane do plastiku, by nadać mu pożądane właściwości. Spotkać je można w składzie wielu przedmiotów codziennego użytku. Ograniczenie zużycia plastiku z pewnością korzystnie wpłynie nie tylko na środowisko naturalne,  ale także ludzkie zdrowie.


Nazwa firmy: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne

Adres: Zapłocie 256

Kod pocztowy: 02-970

Miejscowość: Warszawa

Telefon: + 48 509 295 620

WWW: https://myhappyocean.pl/
Opinie o MyHappyOcean - Opakowania EkologiczneOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy