Opis:


Kiedy pojawia się potrzeba przedostania się pod powierzchnię ziemi bądź dna zbiornika wodnego, założony cel nie zawsze da się osiągnąć poprzez wykonanie tradycyjnych wykopów. W niektórych miejscach są one wykluczone z uwagi np. na kwestie finansowe czy ograniczenia infrastrukturalne bądź naturalne. W takich sytuacjach można zlecić specjalistyczne przewierty pod drogą bądź inną powierzchnią, których wykonywaniem zajmuje się firma Nawitel.

Przedsiębiorstwo wspiera klientów od 1996 r., współpracując z inwestorami działającymi w Polsce i zagranicą. Firma świadczy usług na rzecz podmiotów zarówno prywatnych, jak i publicznych, wywiązując się z każdego zlecenia w oczekiwany przez klientów sposób. Zatrudnieni w przedsiębiorstwie specjaliści doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą, jakich metod oraz sprzętów używać, aby zrealizować prace, które obejmują działania z zakresu inżynierii bezwykopowej.

Dzięki przewiertom oferowanym przez wspomnianą firmę można z powodzeniem poradzić sobie z najróżniejszymi przeszkodami terenowymi, w przypadku których zastosowanie tradycyjnych przekopów byłoby wielce problematyczne lub w praktyce zupełnie niemożliwe. Zaletą technologii bezwykopowych jest możliwość ich wykorzystania niezależnie od typu gruntu, z którym ma się do czynienia. Wysoka wydajność tej metody również przemawia za jej stosowaniem, podobnie jak bezawaryjność i niezawodność. Co ważne, ceny usług świadczonych przez firmę wyspecjalizowaną w wykonywaniu tego typu przewiertów są bardzo korzystne.

Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wysoko wyspecjalizowanych usług z zakresu inżynierii bezwykopowej. Dysponując nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem i niezbędnymi w tym celu urządzeniami, może zagwarantować oczekiwane przez klientów rezultaty. Warto się z nią skontaktować, gdy chce się zlecić znakomicie wykwalifikowanym fachowcom przewierty bezwykopowe. Przydają się one nie tylko podczas budowy dróg, ale również w celu budowy czy remonty różnego rodzaju sieci oraz instalacji, np. hydraulicznych czy ciepłowniczych.

Data dodania: 26-10-2019
Autor: Klara Sadowska
Źródło:
http://www.nawitel.pl/plNazwa firmy: NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.

Adres: Atramentowa 10

Kod pocztowy: 55-040

Miejscowość: Kobierzyce

Telefon: 713337596

WWW: http://www.nawitel.pl/pl
Opinie o NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy