Opis:


Wielu przedsiębiorców ma świadomość, że doposażenie zakładu w niezbędny sprzęt to nieodzowna inwestycja, ale jednocześnie kosztowna. Starając się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na sprawne wykonywanie codziennych obowiązków i jednocześnie nie zrujnuje budżetu, niektórzy właściciele firm coraz częściej decydują się na wynajem. Jest to opcja, z której można korzystać cyklicznie lub jednorazowo, w zależności od potrzeb. Nie generuje aż tak dużych kosztów, jak zakup. Dostawca bierze na siebie obowiązki związane z regularnym serwisowaniem i naprawą maszyn, dbając o potrzebne części zamienne na wypadek jakiejkolwiek awarii. Często też jest w stanie błyskawicznie zaproponować sprzęt zastępczy. 

Firma NFK J.KOPA Sp.j. to działający od lat na polskim rynku (zwłaszcza na terenie województwa łódzkiego) producent i dystrybutor wózków widłowych oraz analogicznego sprzętu wykorzystywanego do prac na magazynie lub hali produkcyjnej. Starając się odpowiadać na potrzeby klientów biznesowych, jej kadra stara się na bieżąco rozszerzać ofertę sprzedażową o nowe, wielofunkcyjne modele maszyn. Dostawca gwarantuje ich doskonałe działanie nawet przy znacznej eksploatacji. Dodatkowo jest w stanie podjąć się realizacji usług serwisowych oraz naprawczych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Jako producent jest w stanie błyskawicznie dostarczyć odpowiednie części zamienne, bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, co znacznie skraca czas reperacji.

Obecnie rozszerzeniem oferty jest także wynajem wózków widłowych w dobrej cenie. Ajencja daje możliwość doposażenia zakładu w potrzebny sprzęt, pozwala też unowocześnić procesy logistyczne, zwiększyć ilość przyjętych zleceń oraz zintensyfikować pracę. Lista korzyści jest długa i warto się z nią zapoznać, personalizując ją do wymagań własnego przedsiębiorstwa. 

Firma stara się wspomagać klienta zwłaszcza w zakresie sprawnej, szybkiej i bezproblemowej modernizacji jego zakładu. Proponuje nowoczesne, sprawdzone i wielofunkcyjne rozwiązania, zgodne z potrzebami wielu branż oraz wskazane przez jednostki nadzorujące, między innymi Urząd Dozoru Technicznego. Proponowany sprzęt można użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Oferta obejmuje także podstawowe wyposażenie magazynowe, czyli wytrzymałe i łatwe w montażu i demontażu regały. 


Nazwa firmy: NFK J. KOPA Sp. J

Adres: Kościelna 7

Kod pocztowy: 95-070

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Telefon: 42 712 56 10

WWW: https://www.nfk.com.pl
Opinie o NFK J. KOPA Sp. JOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy