Opis:


Opakowania strunowe to uniwersalne torebki tworzone z folii, które wykorzystuje się w wielu sytuacjach. Są to woreczki wielokrotnego użytku o dużej odporności. Sprawdzają się  w sklepach, domach, pracy, podróży, zakładach produkcyjnych i nie tylko. Opakowania te występują w kilku wersjach oraz rozmiarach. Najpowszechniejsze są modele przezroczyste, ułatwiające identyfikację zawartości. Niektórzy zamawiają jednak woreczki kolorowe, na które można nanosić dowolny nadruk lub napis, taki jak nazwa przedsiębiorstwa.

Tworzy się je z polietylenu, czyli materiału odpornego na rozciąganie, przedzieranie i inne uszkodzenia. Mają szczelne zamknięcia zaciskowe lub niewielki suwak, dzięki czemu ryzyko wysypania zawartości podczas transportu jest bliskie zeru. Sprawdzają się w przypadku produktów sypkich lub płynnych, które nie są narażone na zabrudzenia czy działanie wilgoci. To przydatne rozwiązanie dostępne w atrakcyjnych cenach.

Solidne woreczki strunowe służą do  przechowywania żywności, takiej jak wędliny, sery, przyprawy, susze, słodycze, owoce czy warzywa. Mają niezbędne atesty bezpieczeństwa, dlatego użytkownicy nie muszą martwić się o swoje zdrowie. Niektórzy chowają w nich też dokumenty, śrubki, uszczelki, biżuterię oraz inne rzeczy o niewielkich gabarytach. Najbardziej praktyczne są modele mające specjalne pole do zapisania informacji, takich jak data umieszczenia artykułu w woreczku. Opakowania te są do nabycia w firmie Ol-Fol. Jest to znany producent torebek strunowych, u którego zaopatrują się osoby prywatne i przedsiębiorcy.

Spotyka się je między innymi w branży odzieżowej, gdyż służą do pakowania skarpetek lub niewielkich akcesoriów. Opakowania  te są też zabierane w podróż przez osoby przygotowujące się do lotu samolotem. Z reguły chowa się w nich kosmetyki lub lekarstwa, które warto mieć przy sobie. Chronią one przed zanieczyszczeniami i posiadają niewielkie otwory w górnej części, co ułatwia grupowanie oraz wieszanie torebek na haczykach. Ich cena zależy od liczby sztuk, na jaką zdecyduje się klient oraz od wymiarów.

Data dodania: 30-12-2020
Autor: Klara Sadowska
Źródło:
https://ol-fol.pl/woreczki-strunowe/Nazwa firmy: OL-FOL

Adres: Nowowiejskiego 22B

Kod pocztowy: 83-000

Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI

Telefon: 58 692-05-70

WWW: https://ol-fol.pl/
Opinie o OL-FOLOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy