Opis:


Inwestowanie w nieruchomości to obecnie bezpieczny i polecany na rynku sposób na zagospodarowanie oszczędności, który dodatkowo, przy rozsądnym planowaniu, jest w stanie wygenerować zysk. Podczas nabywania, wynajmu lub sprzedaży obiektu trzeba jednak zwrócić uwagę na wiele kwestii. Osoby, które chcą podjąć decyzję o jak najmniejszym stopniu ryzyka, mogą skorzystać z oferty doradcy budowlanego ogłaszającego się na stronie internetowej omega-project.pl.

Pod podanym linkiem działa realizator zatrudniający grupę specjalistów mogących wesprzeć klienta w wielu sprawach związanych zarówno z kupnem, jak i późniejszym użytkowaniem budynku, w tym dostosowywaniem go do potrzeb przyszłych mieszkańców. Oprócz wspomnianego doradcy kadrę firmy tworzą rzeczoznawca majątkowy, osoby przeprowadzające okresowe kontrole stanu technicznego budynku oraz odpowiedzialne za nadzór budowlany. Działają na terenie powiatu poznańskiego ze szczególnym uwzględnieniem miasta Poznań jako stolicy regionu.

Pracownicy przyjmują zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedstawicieli biznesowych. Przeprowadzają pomiary i kontrole na budynkach  różnym przeznaczeniu, nie tylko mieszkalnym, ale także przemysłowym. Do każdej realizacji podchodzą w indywidualny sposób. Zapraszają do składania dyspozycji jednorazowo lub też do nawiązania stałej, długoterminowej współpracy. Cena za poszczególne świadczenia, w porównaniu do osiąganych przez klienta korzyści, nie jest wygórowana. Gwarantem jakości pracy  zatrudnionej kadry specjalistów są odpowiednie uprawnienia budowlane, które są na bieżąco odnawiane, zgodnie z wymogami, jakie nakłada na przedstawicieli branżowych działających w usługach budowlanych polski ustawodawca. 

Data dodania: 11-12-2022
Autor: Gabriel Gajewski
Źródło:
http://www.omega-project.pl/nadzor-inwestorski.htmlNazwa firmy: OMEGA Project Sp. z o. o.

Adres: Matejki 36

Kod pocztowy: 60-768

Miejscowość: Poznań

Telefon: 780 037 291

WWW: http://www.omega-project.pl/
Opinie o OMEGA Project Sp. z o. o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy