Opis:


Coraz więcej osób planuje gromadzenie wody pitnej, aby zabezpieczyć się na wypadek awarii wodociągów czy po prostu braku w jej dostępności. Już od dłuższego czasu do użytkowników docierają informacje o ograniczonych ilościach w zasobach wody na świecie, dlatego każdy powinien pomyśleć o jej właściwym gospodarowaniu oraz zaopatrzeniu się w specjalny zbiornik na tzw. deszczówkę. 

Jakie zbiorniki na wodę pitną są dostępne na rynku?

Producenci proponują konstrukcje podziemne oraz naziemne o różnych pojemnościach. Wybór będzie zależał od potrzeb właściciela oraz sposobu użytkowania gromadzonej wody. W przypadku niewielkich gospodarstw domowych wystarczający okaże się zbiornik o pojemności 300-600l, natomiast w dużych zakładach produkcyjnych najczęściej instalowane są spore konstrukcje, w których zmieści się od kilku tysięcy do nawet kilkudziesięciu tysięcy litrów wody. Równie ważny jest materiał wykonania produktu oraz wysoki poziom szczelności. Najczęściej sprzedawcy oferują zbiorniki na wodę pitną z plastiku, stali czy metalu. Te pierwsze cieszą się największym zainteresowaniem ze względu na wytrzymałość oraz odporność na korozję. Ponadto konstrukcje są dostępne w przeróżnych kształtach oraz można je łatwo transportować i montować. Przed zakupem dobrze też sprawdzić, czy wybrany model jest z atestem PZG. Użytkownicy powinni mieć także szybki i łatwy dostęp do gromadzonej wody.

Na stronie orome.pl zaprezentowano bogatą ofertę zbiorników wykonanych z wysokiej jakości polietylenu, które można użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Co ważne, wszystkie dostępne modele nadają się do recyklingu. Producent proponuje wytrzymałe produkty o pojemności od 200 aż do 9 000 litrów.

Data dodania: 10-06-2023
Autor: Lena Czerwińska
Źródło:
https://www.orome.pl/oferta/zbiorniki-na-wode-pitna/Nazwa firmy: OROME SC

Adres: Pułaskiego 17

Kod pocztowy: 46-200

Miejscowość: Kluczbork

Telefon: +48 77 417 05 07

WWW: https://www.orome.pl/
Opinie o OROME SCOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy