Opis:


Ekologiczne odprowadzanie ścieków pochodzących z biurowców, mieszkań, domów i innych obiektów wymaga posiadania odpowiednich zbiorników. Zazwyczaj przyjmują one formę jednokomorowych szamb o dużej pojemności, które sprawdzają się także na prywatnych działkach, na których znajdują się domki letniskowe. Są one doskonałym, sprawdzonym i niedrogim sposobem na zarządzanie nieczystościami. Metoda ta nie szkodzi środowisku naturalnemu, ponieważ chroni przed przedostawaniem się ścieków do gleby, co mogłoby niszczyć okoliczną roślinność i przyczyniać się do pojawiania się nieprzyjemnych zapachów.

Zazwyczaj zbiorniki monolityczne produkuje się z żelbetu oraz innych materiałów wykazujących niepodatność na działanie chemikaliów, wilgoci i warunków atmosferycznych. Bywają one wykorzystywane w formie obudów w przepompowniach ścieków oraz jako zbiorniki do szlamu lub piasku. Składają się na nie między innymi uszczelki elastomerowe chroniące przed niekontrolowanymi wyciekami, które rzadko wymagają wymiany na nowe modele. Część z nich posiada także betonowe kominki i dodatkowe włazy ułatwiające ich użytkowanie.

Modele pochodzące od renomowanych producentów mają niezbędne atesty stanowiące potwierdzenie ich jakości i trwałości. Firma zajmująca się sprzedażą tego typu elementów to Pascal Prefabrykaty. Przedsiębiorstwo oferuje zbiorniki odporne na częstą eksploatację, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach. Stworzono je w taki sposób, by możliwie jak najbardziej chroniły środowisko naturalne przed zanieczyszczeniami, dlatego są rekomendowane osobom ceniącym sobie ekologiczne rozwiązania.

Oferowane konstrukcje należy montować w przygotowanym wcześniej gruncie, jakim jest zazwyczaj odwodniony wykop, podłoże betonowe lub podsypka piaskowa. Znajdują one zastosowanie w środowiskach narażonych na występowanie korozji oraz działanie silnych środków chemicznych. Zbiorniki są dostępne w kilku kształtach i można je nabyć w wersji jedno- lub dwukomorowej. Dają one możliwość bezpiecznego i rozsądnego zarządzania wytwarzanymi w danym obiekcie nieczystościami.


Nazwa firmy: Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

Adres: Bolesława Chrobrego 20b

Kod pocztowy: 64-400

Miejscowość: Międzychód

Telefon: 957488600

WWW: https://pascalprefabrykaty.pl
Opinie o Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy