Opis:


Wiele osób corocznie stara się o dostanie się na uczelnie artystyczne, jednak tylko nielicznym udaje się zdobyć tam indeks, gdyż konkurencja jest bardzo duża, a miejsc niewiele. Dostają się tylko osoby z najwyższymi umiejętnościami i talentem, które znają techniki i potrafią w swoich rysunkach wyrazić nie tylko rzeczywistość, ale także np. emocje.

Aby zwiększyć swoje szanse na dostanie się na wymarzony kierunek, taki jak wzornictwo, architektura, malarstwo czy grafika, warto pomyśleć o rozwoju swojego talentu, zapisując się na kurs rysunku, na którym uczestnicy mają szansę na rozwinięcie umiejętności posługiwania się ołówkiem, węglem, temperą, farbami akrylowymi itp. Kursy takie prowadzi szkoła rysunku z Warszawy, której kursanci bez trudu dostają się na uczelnie artystyczne, a także zdobywają liczne nagrody w konkursach. 

Prowadzone przez tę szkołę kursy gwarantują między innymi:

  • indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu dzięki kameralnym grupom,
  • wysoki profesjonalizm i zaangażowanie prowadzących zajęcia,
  • mnóstwo dodatkowych bezpłatnych zajęć w postaci fakultetów, wykładów, próbnych egzaminów w zaawansowanych grupach,
  • dostosowanie zajęć do wymagań egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne,
  • dostęp do setek prac studentów z Wydziału Architektury, w tym także do prac wzorowych,
  • konsultacje z wykładowcami bez limitu,
  • udział w warszawskich plenerach wakacyjnych,
  • atrakcyjne ceny i zniżki.

Pragnąc zapisać się na taki kurs, wystarczy odwiedzić stronę kursrysunku.net, gdzie znajduje się formularz umożliwiający zgłoszenie. Dla osób, którym zależy na rozwinięciu swojego warsztatu, to idealna okazja, gdyż zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, wśród których można wymienić dyplomowanych architektów i grafików, absolwentów polskich i angielskich uczelni. Szkoła istnieje już 12 lat i przez ten czas wykształciła wielu swoich absolwentów, którzy bez trudu dostają się na wybrane uczelnie.

Decydując się na podjęcie nauki w tej placówce, można nie tylko udoskonalić swój warsztat rysunku, ale także bliżej poznać siebie samego, rozwinąć wyobraźnię i kreatywne myślenie. Szkoła ta uczy z pasją i wielkim zaangażowaniem, oferując kursantom pomoc w pracy domowej poprzez konsultacje online.

Data dodania: 21-05-2019
Autor: Karolina Jabłońska
Źródło:
https://kursrysunku.net/Nazwa firmy: Perspektywa - Studio Rysunku

Adres: Hoża 88

Kod pocztowy: 00-682

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 501 243 591

WWW: https://kursrysunku.net/
Opinie o Perspektywa - Studio RysunkuOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy