Opis:


Drewno to surowiec wykorzystywany między innymi do produkcji podłóg. Te tworzone z naturalnych materiałów prezentują się elegancko i rzadko się niszczą, dlatego sprawdzają się w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Materiał ten tworzy specyficzny mikroklimat we wnętrzach, dlatego nie wychodzi z mody i zdobi pomieszczenia różnych typów. Jest nabywany przez wzgląd na odporność, która powoduje, że drewniane panele rzadko się niszczą w przeciwieństwie do wielu innych podłóg. Nie płowieją na skutek promieniowania słonecznego i są wolne od zniszczeń.  

 

Część z nich sprawdza się w obiektach z ogrzewaniem podłogowym. Przykładowo deski podłogowe jesionowe nie odkształcają się ani nie pękają pod wpływem częstego wahania temperatury, dzięki czemu wyglądają jak nowe przez długie lata od momentu montażu. Produkty te są łatwe w obróbce i rzadko się wyłamują, dlatego z powodzeniem można kłaść je w przedpokojach. Ich zaletą są walory estetyczne oraz zróżnicowanie kolorystyczne. Deski z jesionu znakomicie odnajdują się w pomieszczeniach minimalistycznych oraz bogato zdobionych.

 

Te i inne podłogi są do nabycia na stronie podlogi-premium.pl. Jej założyciele proponują jedynie wytrzymałe deski z najwyższej półki, które pięknie się starzeją i nie wychodzą z mody. Naturalne drewno użyte do ich produkcji warto co jakiś czas impregnować, by zachowało swoje walory. To uniwersalne rozwiązanie odnajdujące się w każdym stylu wnętrzarskim, które powoduje, że pomieszczenia stają się bardziej przytulne. Deski z drewna roztaczają charakterystyczną atmosferę, która byłaby trudna do uzyskania w przypadku tworzyw sztucznych.

 

Niekiedy są spotykane w górskich chatach z kominkami i doskonale pasują do innych elementów drewnianych, takich jak meble czy dodatki. Podłogi tej firmy mają odpowiednią grubość, dzięki czemu rzadko pękają i są odporne na obciążenia, co sprawia, że można kłaść na nich ciężkie stoły, szafy czy komody. Mają one odnawialną powierzchnię, dlatego przeprowadzanie renowacji, polegającej na cyklinowaniu, jest możliwe.

 


Nazwa firmy: Podłogi Premium

Adres: Wielka 18

Kod pocztowy: 61-774

Miejscowość: Poznań

Telefon: 601057440

WWW: https://podlogi-premium.pl
Opinie o Podłogi PremiumOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy