Opis:


Samodzielna naprawa sprzętu komputerowego jest trudna. Owszem są rozmaite fora, grupy dyskusyjne, gdzie można się zapytać i dowiedzieć o wielu sprawach. Jedak nie każdy ma smykałkę i wiedzę, aby uporać się z problemem i usunąć usterkę. Najlepiej więc sprzęt elektroniczny oddać do profesjonalnej naprawy.

Uznany serwis komputerowy z dojazdem w Warszawie prowadzi działalność na terenie całego miasta, a najszybciej dociera w następujące dzielnice: Wola, Bemowo, Ursus, Włochy, Bielany, Żoliborz, Muranów, Śródmieście, Ursynów, Powiśle oraz Mokotów. Dojazd w lokalizacje takie jak Praga, Białołęka, Wawer również jest możliwy, lecz klienci z tamtych lokalizacji powinny uzbroić się w nieco większą cierpliwość. Pogotowie komputerowe dojeżdża również do takich miejscowości jak: Piastów, Laski, Stare Babice, Bronisze, Raszyn, Janki, Opacz, Michałowice, Blizne, Latchorzew, Izabelin, Klaudyn, Pruszków, Mory.  Informatycy firmy Match docierają bezpłatnie do klientów na terenie Warszawy. Natomiast w przypadku pozostałych lokalizacji, usługa dojazdu ustalana indywidualnie.

Pogotowie komputerowe oferuje kompleksowe usługi informatyczne, dzięki temu klient ma pewność, że specjaliści zajmą się jego komputerem najlepiej, jak jest to możliwe. Usługi obejmują m.in:

  • montaż i konfigurowanie nowych urządzeń ( routera, drukarki, skaner, faksu itp.)
  • konfiguracja Internetu (UPC, VECTRA, NEOSTRADA, ORANGE, NETIA, ASTER i inne)
  • naprawa laptopów.: wymiana gniazda zasilania, matrycy, taśm, układu BGA, klawiatury, wymiana obudowy dolnej lub górnej, wymiana dysku, płyty głównej, naprawa laptopa po upadku
  • konfiguracja nawigacji GPS, smart-phonów i tabletów
  • usuwanie wirusów,
  • instalacje systemu operacyjnego (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Vista)
  • odzyskiwanie danych
  • aktualizacje do Windows.

Każda usługa wykonywana jest w pełni profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi standardami, sprawnie, a przy tym niedrogo. Informatycy starają się diagnozować usterki i naprawiać komputery w lokalizacji dogodnej dla użytkownika, jednak nie zawsze jest to możliwe. W razie konieczności sprzęt bezpiecznie przewożony jest do siedziby firmy.

Data dodania: 24-03-2019
Autor: Karolina Jabłońska
Źródło:
https://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/Nazwa firmy: pogotowie-komputerowe24h.pl

Adres: Lazurowa 87a

Kod pocztowy: 01--47

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 730-900-730

WWW: https://www.pogotowie-komputerowe24h.pl/
Opinie o pogotowie-komputerowe24h.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy