Opis:


Podczas wyboru armatury łazienkowej wiele osób zwraca szczególną uwagę na wygląd oraz kształt zamawianej kabiny prysznicowej wraz z akcesoriami, takimi jak m.in. bateria i deszczownica. Jest to oczywiście zrozumiałe, ponieważ całość powinna wpasowywać się w klimat aranżowanego wnętrza. Okazuje się jednak, że na rynku dostępny jest całkiem spory wybór brodzików różniących się m.in. kształtem, wymiarami, głębokością i materiałem wykonania. 

Na co zwrócić uwagę podczas doboru brodzika do kabiny?

Wbrew powszechnej opinii prysznic nie jest przeznaczony wyłącznie do niewielkich pomieszczeń. Właściciele dużych przestrzeni mogą zdecydować się na montaż sporej, prostokątnej kabiny z brodzikiem lub w wariancie walk-in. Oczywiście dostępność wolnego miejsca w remontowanej łazience ma istotne znaczenie podczas zakupu brodzika. Na rynku dostępne są modele prostokątne, kwadratowe i półokrągłe o przeróżnych wymiarach (m.in. 70x70 cm, 80x80 cm, 90x70 cm, 100x80 cm). Dla klientów znaczenie powinien mieć także materiał wykonania. Najpopularniejszy jest akryl, jednak producenci oferują również modele stalowe i konglomeratowe.

Jaka głębokość brodzika do kabiny?

W ofercie marki Polimat można znaleźć kwadratowe i prostokątne brodziki głębokie lub płytkie. Pierwszy wariant jest wyposażony w siedzisko i miejsca na kosmetyki. Stanowi idealne rozwiązanie dla seniorów czy rodzin z małymi dziećmi, a także są doskonałą alternatywą dla wanny (jeśli w łazience nie ma wystarczającej ilości miejsca na jej zamontowanie). Z kolei modele posadzkowe nadają nowoczesny i elegancki klimat wnętrzu oraz są łatwiejsze w czyszczeniu. W sklepie online dostępne są brodziki wraz z obudowami, syfonami i niezbędnymi akcesoriami.

Data dodania: 04-06-2023
Autor: Dawid Walczak
Źródło:
https://polimat.com.pl/collections/brodziki-prostokatneNazwa firmy: Polimat

Adres: Przedbojewice 33

Kod pocztowy: 88-150

Miejscowość: Kruszwica

Telefon: 605887550

WWW: https://polimat.com.pl
Opinie o PolimatOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy