Opis:


Mianem motoreduktora określa się maszyny napędowe wykorzystujące napęd elektryczny oraz przekładnię mechaniczną. Mogą być one wyposażone w dodatkowe części, tak jak hamulce lub sprzęgła. Motoreduktor stanowi gotowy element, który można zastosować w danej aplikacji. Należy przy tym zwrócić uwagę na prędkość obrotową, pozycję pracy oraz moment obrotowy. Ze względu na to, że motoreduktory mogą być zastosowane niemalże od razu po ich kupieniu, są tak chętnie wykorzystywane przez konstruktorów maszyn stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.

Tego typu produkty można znaleźć w ofercie polskiego dystrybutora Polpack, które działa na rynku od 1992 roku. Zapewnia przy tym szeroki wybór różnego rodzaju sprzęgieł, a także enkoderów, silników elektrycznych oraz przekładni. Zajmuje się świadczeniem usług serwisowych, a także wspiera swoich klientów w wyborze odpowiednich opcji. Wiele produktów może być dostosowanych do indywidualnych oczekiwań zamawiającego, dzięki czemu jeszcze lepiej sprawdzą się one w danym zastosowaniu. Przedsiębiorstwo oferuje produkty od sprawdzonej marki Bonfiglioli. Oferowane motoreduktory cechują się wysoką jakością wykonania. Zostały wyprodukowane z dobrych gatunkowo materiałów. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia, co zapewnia ich niezawodną pracę. Rozwiązania są dobierane również pod względem deklarowanej zabudowy oraz ekonomiczności. Duży wybór sprawia, że każdy zamawiający znajdzie opcję dostosowaną do swoich oczekiwań. Asortyment stale wzbogaca się o nowe propozycje, dlatego warto pozostać z nim na bieżąco. Podmiot zapewnia niezwykłe atrakcyjne ceny, a także wysokiej jakości obsługę klienta.

Silniki przekładniowe są wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach. Można je znaleźć w robotyce, obrabiarkach i innych systemach zautomatyzowanych, aplikacjach przemysłowych, w przemyśle medycznym i lotniczym. Motoreduktory są używane w silnikach morskich, jak również w elementach motoryzacyjnych, takich jak skrzynie biegów czy pompy wspomagania kierownicy.


Nazwa firmy: Polpack Sp. z o. o.

Adres: Polna 129

Kod pocztowy: 87-100

Miejscowość: Toruń

Telefon: (56) 655 92 35

WWW: https://www.polpack.com.pl/
Opinie o Polpack Sp. z o. o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy