Opis:


Na stronie internetowej positivedog.pl można zaznajomić się z ofertą wsparcia dla wszystkich właścicieli psów- dużych, małych, agresywnych, wystraszonych, starych, młodych. Ośrodek szkoleniowy dla czworonogów cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze względu na rozbudowaną propozycję szkoleniową, ale również indywidualne podejście do każdego zwierzaka. Przedszkole dla psów we Wrocławiu jest programem szkoleniowym, który opiera się na spotkaniach po 45 minut. Sześć wizyt ma pozwolić Państwu na okiełznanie często frasobliwego zachowania u małych piesków.

Nauczanie posłuszeństwa i socjalizacja dają możliwość nawiązania kontaktu pomiędzy czworonogiem, a jego właścicielem. Dzięki czemu późniejsza praca z już dorosłym psem będzie znacznie prostsza. Omawiane szkolenie daje również sporą szansę na usunięcie niechcianych nawyków u szczeniaka. Mogą nimi być: nadmierne szczekanie, proszenie o jedzenie podczas Państwa posiłku, niewykonywanie komend, gryzienie mebli. Warto od małego wytyczać granice dla psa, co pozwoli na zminimalizowanie złego zachowania.

Kurs Psie Przedszkole jest w naprawdę dobrej cenie, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać przepłacenia. We Wrocławiu ośrodek jest uważany za jeden z najlepszych, dlatego decydują się na niego również mieszkańcy pobliskich miasta/miejscowości. Przychodzą do niego właściciele zakupionych psów, jak i tych wziętych ze schroniska. Grupowe spotkanie zwierząt daje już szansę na zobaczenie pierwszych sygnałów zachowań, które można w przyszłości poprawić.

Całe szkolenie prowadzone jest w bardzo przyjaznej atmosferze, jednak szczenięta traktowane są w taki sposób, aby wpoić im odpowiednie zachowanie. Dlatego właściciele często muszą najpierw zrozumieć, że to oni mają stać się przewodnikiem swojego czworonoga. Podczas spotkań również Państwo otrzymają wiele porad, co znacznie ułatwi dalszą pracę nad zwierzęciem. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo. Pozwala to omówić szczegóły. Można również odwiedzić ośrodek wraz ze swoim psem.

Data dodania: 05-07-2019
Autor: Ida Cieślak
Źródło:
https://positivedog.pl/psie-przedszkole/Nazwa firmy: Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko

Adres: Kwidzyńska 4

Kod pocztowy: 51-416

Miejscowość: Wrocław

Telefon: 48 663 368 826

WWW: https://positivedog.pl/
Opinie o Positive Dog - Eliza Polkowska-MatejkoOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy