Opis:


Jeśli chodzi o stopień podwójny, to jest on sam w sobie gwarancją bezpieczeństwa, a wszystko to dzięki staranności wykonania, z najlepszej jakości materiałów. Wejdź na stronę internetową prefeko.com.pl aby przekonać się, w jaki sposób producent dba o to, aby utrzymać najwyższą klasę wytrzymałości swoich produktów. Stopień złazowy to produkt, który musi być wytrzymały, stalowy, spełniać określone normy jeśli chodzi o klasę wytrzymałości i inne wymagania, których przestrzega dobry producent. Na stronie internetowej znajdziesz pliki do pobrania, w których możesz przeczytać więcej o tym produkcie. Między innymi znajdziesz:

  • dokładny opis tworzywa, z jakiego został wykonany przedmiot. Świadczy to o jakości, podwyższa bezpieczeństwo podczas różnych prac w studni i nie tylko, na przykład podczas czyszczenia studni czy innej komory. Stopień pozwala pracownikom swobodnie zejść na dół;
  • obrazek prezentujący rzeczywisty produkt, a także jego pogląd na specjalistycznym rysunku technicznym;
  • tabelę zestawiającą najistotniejsze parametry techniczne stopnia podwójnego. Dowiesz się, jakie są podstawowe wymiary obiektu, takie jak szerokość, wysokość czy głębokość stopnia. Tabela to także źródło informacji na temat tworzywa, które gra najważniejszą rolę w jakości stopnia. Dowiesz się więcej o badaniach na temat wytrzymałości produktu i odporności na uderzenia, obciążenia i inne okoliczności. Sprawdź załącznik na stronie internetowej, aby dowiedzieć się dodatkowych informacji.

Gwarancją dobrego, długiego użytkowania produktu, jest jego odpowiedni montaż. Na stronie internetowej producenta znajdziesz również poradnik z tej kategorii. Możesz pobrać specjalny załącznik, w którym znajdziesz wiele wskazówek na temat montażu, który okazuje się zaskakująco prosty, dzięki czemu produkt można zamontować samodzielnie. W instrukcji znajdziesz wszelkie szczegóły na temat poszczególnych kroków w montażu, a także optymalnych odległości i czynności. W załączniku znajdziesz także rysunek techniczny stopnia podwójnego.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Ida Cieślak
Źródło:
Nazwa firmy: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Adres: Chemików 7

Kod pocztowy: 62-030

Miejscowość: Luboń

Telefon: 609737059

WWW: https://prefeko.com.pl/
Opinie o PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy