Opis:


Planując dłuższą podróż samochodem lub autobusem, warto zapewnić sobie nieco komfortu, zabierając na drogę wygodny, kompaktowy zestaw do spania. W podręcznej torbie powinny się znaleźć niewielka, ale miękka, puchowa poduszka i lekki kocyk. Choć podczas jazdy rzadko można liczyć na możliwość odpoczynku w wygodnej pozycji, to drzemka z pewnością sprawi, że nawet wielogodzinna droga minie znacznie szybciej. 

Wybierając zestaw, dobrze jest pamiętać o tym, by spakować przedmioty dobrej jakości. Zarówno okrycie wierzchnie, jak i podkładka pod głowę nie powinny być wykonane ze sztucznych materiałów. Najlepiej sprawdzą się naturalne tkaniny, jak bawełna, wełna czy len, które pozwalają skórze oddychać i nie magazynują wilgoci. Dzięki temu nawet jadąc zatłoczonym autobusem, można uniknąć przykrego efektu spocenia się w trakcie spania. 

Poduszka do jazdy nie powinna być również zbyt sztywna. Wypełnienie z gąbki lub innego, trudno układającego się wsadu nie pozwala na zbyt wygodne ułożenie głowy. Opierając podkładkę o szybę, trudno zapewnić odpowiednie podparcie szyi. Lepiej więc spakować model bardziej plastyczny i lepiej dopasowujący się do kształtu czaszki i kręgów górnego odcinka kręgosłupa. Polecanym rozwiązaniem są specjalne poduszki puchowe, wypełnione gęsim pierzem. Można je nabyć, korzystając z oferty przedstawionej na stronie poscielrodzinie.pl.

Zakup niewielkiego "jaśka" to inwestycja. Taki mały model sprawdzi się nie tylko w czasie podróży. Można z niego bezproblemowo korzystać w domu podczas drzemek czy też wykorzystywać go jako dodatkowe podparcie pleców w trakcie wieczornego czytania w łóżku. Taka miękka, a jednocześnie wytrzymała poduszka znajdzie też zastosowanie w pracy biurowej. Można z jej pomocą spersonalizować fotel przy komputerze, zapewniając sobie większy komfort i możliwość bezproblemowego odciążenia kręgosłupa. 

We wspomnianej ofercie łatwo znaleźć nie tylko małe "jaśki". Dostawca proponuje szeroki wybór poduszek oraz kołder w wielu rozmiarach. W sprzedaży dostępne są pojedyncze sztuki oraz zestawy dla dzieci, na łóżka dla jednej osoby lub też na łoże małżeńskie. Każdy produkt powstał z materiałów certyfikowanych, w tym również nieuczulających, dlatego proponowane wyroby mogą być użytkowane także przez osoby borykające się z różnego rodzaju alergiami skórnymi. 


Nazwa firmy: Pro-Eco Karolina Kasprzak

Adres: Łężyca-Budowlanych 7C

Kod pocztowy: 66-016

Miejscowość: Zielona Góra

Telefon: 788 288 477

WWW: https://poscielrodzinie.pl/
Opinie o Pro-Eco Karolina KasprzakOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy