Opis:


Narzeczeni często zastanawiają się, czy na wesele lepiej wynająć zespół muzyczny, czy może zdecydować się na DJ-a. Może DJ będzie tańszą opcją, ale czy warto oszczędzać? Wesele wszak to jeden z tych dni, które się pamięta do końca swojego życia. Warto więc postarać się o to, aby było co wspominać. Przede wszystkim nic nie zastąpi muzyki granej i śpiewanej na żywo. Goście wtedy uczestniczą w zabawie i śpiewają razem z zespołem, bawiąc się przy ich znakomicie. Dlatego, jeśli jest Państwu potrzebny wyjątkowy i energetyczny zespół na wesele, to rzeszowska kapela PRO-Music będzie idealnym rozwiązaniem.

Chcąc zapoznać się bliżej z ofertą kapeli oraz znaleźć informacje o jej członkach, warto wejść na oficjalną stronę internetową zespołu. Tam można znaleźć nie tylko informacje o ich działalności muzycznej. Można też obejrzeć galerię zdjęć i filmiki z różnych imprez, na jakich zespół zabawiał gości. Członków zespołu jest pięcioro. To czterech muzyków i jedna solistka. Muzycy grają odpowiednio na klawiszach, saksofonie, perkusji i gitarze. Wszyscy członkowie zespołu także śpiewają. Kapela jest w stanie spełnić wszystkie życzenia i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie trzeba się obawiać, że muzyka będzie monotonna i grana tylko w jednym stylu. Każdy występ zespołu jest przygotowany bardzo szczegółowo, biorąc pod uwagę wszystkie wytyczne klienta. Nie znaczy to jednak, że członkowie zespołu nie mają nic do powiedzenia w doborze repertuaru. To oni przecież obsłużyli mnóstwo różnego rodzaju wesel i innych imprez. Dlatego doskonale wiedzą, jaka muzyka najbardziej się podoba określonemu typowi publiczności. Tam, gdzie klient ma dylemat, jaki rodzaj muzyki wybrać, chętnie doradzają najlepsze rozwiązania. I z reguły mają rację. Dlatego na imprezach grają i śpiewają zarówno muzykę polskich artystów, jak i światowe przeboje gwiazd zagranicznych.

Choć prezentowany zespół gra zwłaszcza na weselach, to nie obce są mu inne imprezy, m.in.:

  • studniówki
  • eventy firmowe
  • imprezy rodzinne
  • zabawy sylwestrowe.

Chcąc dopytać o szczegóły i zarezerwować zespół na wesele, najlepiej zadzwonić pod numer 691 141 300 albo wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy.

Data dodania: 24-06-2019
Autor: Józef Brzeziński
Źródło:
Nazwa firmy: PRO-music

Adres: Krajobrazowa 6

Kod pocztowy: 35--11

Miejscowość: Rzeszów

Telefon: 691 141 300

WWW: http://pro-music.pl/
Opinie o PRO-musicOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy