Opis:


Drewno to surowiec wykorzystywany do produkcji podłóg. Deski z tego materiału są znacznie trwalsze w porównaniu do ich odpowiedników z polichlorku winylu, dlatego mogą być użytkowane przez pokolenia. Sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach aranżacyjnych i powodują, że stają się ciepłe oraz przytulne. Drewno można lakierować oraz impregnować, w celu zwiększenia wytrzymałości. Deski zabezpieczone w ten sposób nie chłoną wilgoci, są wolne od pleśni i nie sprawiają problemów podczas czyszczenia.

Zainteresowaniem cieszą się parkiety egzotyczne, cenione za szereg wyjątkowych właściwości. Odznaczają się one ponadprzeciętną trwałością, która sprawia, że są kładzione w często eksploatowanych pomieszczeniach, takich jak hotele czy wnętrza eleganckich restauracji. Charakteryzują się dużą różnorodnością i nie tracą intensywnych kolorów pod wpływem promieniowania słonecznego. Są bardziej wytrzymałe w porównaniu do rodzimych gatunków drewna, dzięki czemu rzadko noszą ślady użytkowania.

Na korzyść drewnianych desek przemawia możliwość cyklinowania. Jest to usługa zlecana wyspecjalizowanym firmom, która polega na delikatnym zdarciu wierzchniej warstwy parkietu, w celu pozbycia się zarysowań, wgnieceń lub przebarwień. Dzięki niej posiadacze opisywanych podłóg nie muszą rozglądać się za nowymi deskami, co wiązałoby się z wysokimi kosztami.

Przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą wytrzymałych desek z drewna egzotycznego jest Prodexpol. W jego katalogu znajdują się eleganckie parkiety w różnych odcieniach kolorystycznych, które wygłuszają pomieszczenia i tłumią dźwięki kroków, co sprawia, że bywają kładzione w sypialniach lub przedpokojach. Tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat w pomieszczeniach i izolują przed chłodem, dlatego sprawdzają się u osób lubiących chodzić boso. To świetna alternatywa dla paneli z tworzyw sztucznych. Oferowane parkiety pięknie się starzeją, rzadko noszą śladu użytkowania i nie przytłaczają wnętrz swoją obecnością. Zainteresowani wybierają między innymi spośród desek z merbau, jatoby oraz wenge.


Nazwa firmy: Prodexpol

Adres: Rynek 30a

Kod pocztowy: 05-082

Miejscowość: Babice

Telefon: 22 499 55 44

WWW: https://www.prodexpol.pl/
Opinie o ProdexpolOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy