Opis:


Jedną z metod na bezpieczne odprowadzanie nieczystości z gospodarstw domowych jest montaż szamb. To bezodpływowe zbiorniki z materiałów mogących mieć kontakt z wilgocią i substancjami chemicznymi. W przeszłości stosowano głównie tworzywa sztuczne, które bywały zawodne. Z tego względu producent, jakim jest System Plus, zaczął wykorzystywać beton. Za najtańsze uznaje się konstrukcje z kręgów, które bywają zastępowane gotowymi modelami prefabrykowanymi. Nie wymagają one dodatkowego dociążania i zapewniają sprawny montaż. Niektórzy wykorzystują także konstrukcje betonowane na miejscu budowy. Wykazują one niepodatność na obciążenia i nie nasiąkają wodą. Należy uszczelniać je zaprawą cementową lub powłokami bitumicznymi.

Klientami firmy są mieszkańcy Rybnika. Szamba betonowe, jakie nabywają, cechują się dużą masą, dzięki czemu z łatwością osadzają się w ziemi i nie są narażone na wypychanie przez wody gruntowe. To niezawodne wyroby sprawdzające się w okolicy garażów, miejsc parkingowych oraz podjazdów. W obiektach, w których mieszkają duże rodziny, odnajdują się zwłaszcza modele dwukomorowe. Podzielono je na dwie części z wykorzystaniem przegrody przelewowej.

Skutecznie zatrzymują one nieczystości o większej masie i nie wymagają częstego opróżniania. Mogą być oczyszczane za pomocą flory bakteryjnej, dzięki czemu opuszczają zbiorniki poprzez drenaż. Zmniejsza ona objętość ścieków i przyspiesza proces rozkładu. Beton użyty do produkcji jest synonimem wytrzymałości, dlatego trudno go zniszczyć. Cechuje się szczelnością i niepodatnością na działanie ujemnych temperatur. Sprawdza się w ekstremalnych warunkach, a ponadto wykazuje odporność na destrukcyjny wpływ substancji chemicznych.

Data dodania: 22-01-2022
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://spszamba.pl/szamba-betonowe/slaskie.phpNazwa firmy: Producent szamb System Plus

Adres: Polna 8

Kod pocztowy: 26-800

Miejscowość: Białobrzegi

Telefon: 509-600-610

WWW: https://spszamba.pl/
Opinie o Producent szamb System PlusOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy