Opis:


Niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzi, a także konstrukcji budynku rozszczelnienie instalacji gazowej może przydarzyć się nie tylko w okresie zimowym. Aby uchronić się przed bardzo niebezpiecznym zatruciem oraz wybuchem, warto odpowiednio się zabezpieczyć. Idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji proste, a jednocześnie bardzo skuteczne rozwiązanie, czyli czujnik gazu.

To niewielkie, mieszczące się w dłoni urządzenie, które można znaleźć w ofercie pod linkiem profshop.pl, nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń, bez względu na ich metraż czy przeznaczenie. Jest również bardzo proste w obsłudze i nie generuje niepotrzebnie hałasu. Uaktywnia się, gdy w powietrzu następuje duże stężenie pierwiastka innego niż tlen. 

Zapotrzebowanie i rozwój technologii sprawiły, że obecnie można nabyć wysokiej jakości i czułe detektory wielogazowe, reagujące nie tylko na obecność tlenku węgla czy gazu ziemnego. Tego typu rozwiązanie jest dedykowane w szczególności specjalistycznym zakładom produkcyjnym, gdzie operuje się różnego rodzaju opalarkami, spawarkami czy wypala się produkty w wysokiej temperaturze. Obecność pochodnych spalania powoduje w standardowym detektorze niemal stały stan zagrożenia. W czujnikach wielogazowych można w łatwy sposób dopasować poszczególne wartości, by urządzenie reagowało tylko na konkretne rodzaje gazów w powietrzu.

Dostawca, który na podanej wcześniej stronie internetowej przedstawia swoją ofertę na tak wartościową i uniwersalną ochronę, zaprasza do skorzystania z niej zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Proponuje asortyment gwarantujący optymalne użytkowanie przez długi czas bez konieczności kosztownego serwisowania czy wymiany części. Detektory dostępne w propozycji wymagają co najwyżej kontroli stanu baterii. Generowany przez nie sygnał w chwili wystąpienia zagrożenia jest głośny i wyraźny, dzięki czemu spełni swoje zadanie i ostrzeże na czas mieszkańców, a nawet w przypadku mieszkania w bloku lub bliskiego sąsiedztwa, także osoby zajmujące pobliskie lokale. 


Nazwa firmy: ProfShop Monika Olejko

Adres: Łaziebna 24

Kod pocztowy: 64-100

Miejscowość: Leszno

Telefon: 695336302

WWW: https://www.profshop.pl/
Opinie o ProfShop Monika OlejkoOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy