Opis:


Pakiet statystyczny Minitab może być używany do wykonywania różnych analiz statystycznych, takich jak regresja, analiza wariancji, szeregi czasowe i wiele innych. Program zapewnia wiele przydatnych funkcji, takich jak między innymi zarządzanie i weryfikacja danych czy generowanie raportów. Narzędzie jest wykorzystywane przez studentów, naukowców i przedsiębiorstwa w zakresie analizy, przeprowadzania badań i zarządzania biznesem. Minitab jest stosowany w wielu branżach takich jak:

  • produkcja,

  • usługi finansowe,

  • opieka zdrowotna,

  • produkcja wyrobów medycznych.

Po rozwiązania zaimplementowane w Minitabie sięgają nawet podmioty państwowe, które stosują je do analizy danych związanych ze wskaźnikami przestępczości lub natężeniem ruchu w miastach. Program jest wykorzystywany również przez wojsko, głównie do planowania misji oraz analizy wydajności systemów obronnych.

Oprogramowanie zapewnia między innymi:

  • sprawny system zarządzania pamięcią, dzięki któremu może obsługiwać duże zbiory danych bez awarii lub spowolnienia,

  • wykorzystanie zaawansowanych algorytmów do analizy danych w czasie rzeczywistym i szybkiego uzyskiwania wyników,

  • wysoki stopień niezawodności i stabilności.

Program Minitab obsługuje wiele języków, w tym również te powszechnie uważane za egzotyczne. Jest to kolejny powód, dla którego uważa się go za niezwykle przyjazny w obsłudze. Cena za Minitab zależy przede wszystkim od wybranej opcji. W najtańszej wersji użytkownik otrzymuje moduł podstawowy, do którego za niewielką opłatą może dokupić dodatkowe funkcjonalności.

Chcąc nauczyć się wykorzystania tego niezwykle przydatnego narzędzia warto skorzystać ze wsparcia ze strony ekspertów. Należy do nich firma opisana pod adresem internetowym proqual.pl. Zajmuje się ona organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych z dziedzin związanych z prowadzeniem organizacji. Do wyboru są między innymi kursy z rozmaitych standardów jakości, zarządzania procesami oraz pracownikami. Żeby uzyskać więcej informacji wystarczy udać się pod wskazaną stronę.


Nazwa firmy: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Miejscowość: Wrocław

Telefon: +48713551808

WWW: https://proqual.pl/
Opinie o PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNAOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy