Opis:


Niewielki metraż łazienki to problem, z którym często mierzą się mieszkańcy bloków lub domów wielorodzinnych. Nie ma tutaj możliwości rozbudowy wspomnianego pomieszczenia, bądź też jest to opcja bardzo kosztowna, wymagająca odpowiednich pozwoleń administracyjnych oraz wywołująca niezadowolenie sąsiadów z powodu nieuniknionych podczas remontu hałasów. 

W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest zamówienie usługi zabudowy przestrzennej na miarę. Dzięki temu będzie można wykorzystać całą dostępną przestrzeń, nawet taką o niestandardowych wymiarach. Decydując się na taki wariant, łatwo zwiększyć ilość miejsca do przechowywania ręczników, kosmetyków i środków czystości, jednocześnie dbając o estetykę pomieszczenia. Opcja mebli na wymiar to świetny sposób, by nieustawna łazienka stała się funkcjonalna i nowoczesna, a jej użytkowanie było przyjemnością.

Realizatorem, który chętnie podejmie się zaprojektowania przestrzeni łazienki, jak i wykonania jej zabudowy, jest firma Air Power Artur Prusak. Dla jej pracowników nie jest problemem żadna szafka łazienkowa na wymiar. Firma działa w Warszawie i okolicach. Zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą osoby prywatne zamieszkujące zarówno w wielopiętrowych budynkach, jak i domach jednorodzinnych. W obu przypadkach wykonawca daje gwarancję, że przeprowadzi całość prac szybko i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Pracownicy odpowiedzialni za kontakt z klientem są do jego dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące projektu, sposobu realizacji zamówienia oraz kosztów. Z uwagi na konieczność zabudowy przestrzeni o różnych parametrach, każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Z propozycji firmy warto skorzystać także w sytuacji, gdy planuje się remont kuchni. Meble na wymiar do tego pomieszczenia również są dostępne w powyższej ofercie. Aby oszczędzić sobie stresu oraz czasu, przeglądając internet w poszukiwaniu innych opcji, warto od razu zamówić zabudowę kuchni i łazienki. Pozwoli to znacząco skrócić czas całego remontu, co z pewnością docenią zarówno sąsiedzi, jak i pozostali domownicy. 


Nazwa firmy: PRUSAK ATRUR „AIR POWER’

Adres: Karasia 8

Kod pocztowy: 05-552

Miejscowość: Mroków

Telefon: 0048604162357

WWW: https://www.apmebel.com.pl/
Opinie o PRUSAK ATRUR „AIR POWER’Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy