Opis:


Każdy, kto planuje remont i dekorowanie mieszkania, potrzebuje dobrego dostawcy wyposażenia wnętrz. Wielu klientów poleca Przedsiębiorstwo Handlowe "MAM" Sp. z o.o. Co oferuje ta firma i jak wykorzystać sprzedawane przez nią produkty?

Jednym z najczęściej zamawianych przez projektantów materiałów do wykończenia wnętrz są farby. Można zdecydować się na warianty przeznaczone do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Dobrej jakości farba nie tylko barwi ścianę, ale też wyrównuje jej powierzchnię. Ponadto jest trwała i łatwo utrzymać ją w idealnym stanie, ponieważ ewentualne zabrudzenia można zetrzeć za pomocą wilgotnej szmatki.

W asortymencie przedstawionym na stronie dekorianhome.pl znajdują się również podłogi drewniane, laminowane, żywiczne i winylowe. Dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do współczesnych i klasycznych aranżacji. Wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia. Niektóre modele przeznaczone są do mieszkań, których właściciele zdecydowali się na ogrzewanie podłogowe. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się na przykład panele laminowane montowane na klik, które sprzedawane są w opakowaniach zawierających cztery elementy.

Co jeszcze oferuje salon z produktami do wyposażenia wnętrz? Dostępne są w nim różnorodne materiały dekoracyjne na ściany i sufity, w tym między innymi:

  • panele tapicerowane,
  • lamele na akustycznym podkładzie filcowym,
  • loftowe płytki z cegieł,
  • beton architektoniczny 3D,
  • forniry kamienne,
  • miękkie panele dekoracyjne.

Wszystkie produkty mają wysoką jakość, dzięki czemu są łatwe w montażu i efektownie prezentują się we wnętrzach. Pracownicy salonu chętnie pomagają klientom przy wyborze odpowiednich ozdób. Wyjaśniają, jakie jest ich zastosowanie. Sprzedawca proponuje też stylowe oświetlenie, na przykład lampy podłogowe, stołowe, wiszące, oprawy natynkowe i podtynkowe oraz reflektory do szynoprzewodów. Do aranżacji różnych pomieszczeń warto wykorzystać też dywany i wykładziny. Sprawiają, że pokoje nabierają prestiżowego charakteru. Te produkty spotyka się również w biurach i hotelach.

Salon wnętrzarski to ciekawe źródło inspiracji zarówno dla profesjonalnych projektantów, jak i osób planujących drobny remont swojego domu. Dostawca gwarantuje korzystne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta. Katalog regularnie urozmaicany jest o nowości.

Data dodania: 18-12-2022
Autor: Marianna Kołodziej
Źródło:
https://dekorianhome.pl/Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Handlowe "MAM" Sp. z o.o.

Adres: Leśna 31

Kod pocztowy: 26-052

Miejscowość: Zgórsko

Telefon: 41 346 53 05

WWW: https://dekorianhome.pl/
Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe "MAM" Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy