Opis:


Czy to w magazynowaniu, czy w transporcie, czy w przechowywaniu pudła kartonowe odgrywają kluczową rolę. Są lekkie, występują w różnych wielkościach, cechują się niską ceną i są przyjazne środowisku. Potrzebujesz pudeł kartonowych o dużych rozmiarach? A może poszukujesz wiele różnych kartonów, o różnych gabarytach? Twój problem rozwiąże firma Kartop, która od kilkunastu lat zajmuje się produkcją kartonowych opakowań zarówno na potrzeby osób prywatnych, jak i firm.

W ofercie znajdziesz: pudła i pudełka kartonowe, tekturowe, klapowe oraz fasonowe, w różnych rozmiarach, z przeznaczeniem do transportu i magazynowania. Pudła kartonowe znajdują zastosowanie w:

  • cukierniach,
  • piekarniach,
  • firmach handlowych,
  • dostawczych, przeprowadzkach,
  • firmach transportowych.

Klienci mogą mieć pewność, że pudełka kartonowe produkowane przez to przedsiębiorstwo odznaczają się wysoką wytrzymałością i wysoką jakością, zachowując jednocześnie przystępną cenę. Pudełka wykonywane są z recyclingu. Tektura pozyskiwana jest między innymi z makulatury oraz miazgi drzewnej.

W ofercie producenta można znaleźć:

  • pudła standardowe,
  • pojemniki typu denko-wierzch,
  • kartony klapowe,
  • pudełka fasonowe.

Producent wykonuje także pudełka niestandardowe. Klienci mogą więc złożyć zamówienie na produkt, który nie znajduje się w ofercie. Firma spełni wszystkie oczekiwania. Klient może nabyć pudełka kartonowe wyprodukowane z tektury falistej lub litej. W ofercie można znaleźć produkty o różnych rozmiarach – zarówno te małe i kompaktowe pudełka, jak i te średnie oraz wielkogabarytowe, które posłużą do zapakowania roweru lub telewizora. Szeroka oferta została stworzona po to, aby zaspokajać potrzeby klientów. Pudła kartonowe są bardzo uniwersalnym produktem, który wykorzystywany jest zarówno na potrzeby prywatne i indywidualne, a także przez firmy oraz przedsiębiorstwa w ilościach hurtowych. Wchodząc na stronę producenta producent.kartop.com.pl, można zapoznać się dokładnie z ofertą firmy i wszystkim najważniejszymi informacjami.


Nazwa firmy: Kartop

Adres: Zwycięstwa 37

Kod pocztowy: 64-800

Miejscowość: Chodzież

Telefon: 506 224 565

WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Opinie o KartopOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy