Opis:


Koty to stworzenia niezwykle kapryśne, wymagające, nielubiące zmian i mające swoje przyzwyczajenia - a jednocześnie urocze, kochane i wyjątkowe. Wszystko to przekłada się na fakt, że, po pierwsze, ma je wiele osób, a po drugie, mają one nie lada problem gdy muszą je zostawić. Od jakiegoś czasu jednak coraz chętniej stosowane jest dość nowe rozwiązanie, mianowicie korzystanie z usług kocich hoteli. Takich miejsc, zwłaszcza w dużych miastach, pojawia się coraz więcej. Na pewno warto z nich korzystać, gdyż jest to wygodniejsze niż proszenie o opiekę nad zwierzakiem kogoś, dla kogo może być to spory kłopot. Trzeba jednak wiedzieć, jak wybrać miejsce, w którym umieści się kociaka, na krótszy bądź dłuższy czas.

Odpowiednie warunki

Koty to zdecydowanie wymagające stworzenia, zatem samo miejsce do spania i jedzenie oraz woda to dla nich za mało. Doskonale wiedzą o tym osoby prowadzące Purrfect, hotel dla kotów w Poznaniu, dlatego oddają do dyspozycji swych gości osobne boksy, odpowiednio zabezpieczone i wyposażone, między innymi w dwa legowiska, drapaki i mnóstwo zakamarków, gdyż koty uwielbiają się chować. Daje im to też poczucie bezpieczeństwa, tak ważne w sytuacji, gdy musiały opuścić swój dom i rozstać się z właścicielem. Ponadto koty każdego dnia wypuszczane są na świeże powietrze, oczywiście z ogrodzoną przestrzenią, odpowiednio zabezpieczoną, nie ma zatem ryzyka, że figlarny czy przestraszony kociak ucieknie albo narazi się na jakieś niebezpieczeństwo. Nic też nie będzie go stresowało, na przykład sąsiedztwo psów.

Wyżywienie

Specjaliści mają swoje zdanie na temat tego, jak i czym powinno się karmić koty oraz z jaką częstotliwością podawać im posiłki. Tak naprawdę jednak kociaki i właściciele mają wypracowane własne zasady. Istotne jest, by w hotelu nie były one zmieniane. Miejsce takie musi zapewnić wyżywienie, do jakiego kot jest przyzwyczajony, zarówno jeśli chodzi o rodzaj jedzenia, jak i częstotliwość jego podawania czy wielkość porcji. Poznański hotel daje możliwość dostarczenia własnej karmy lub wykupienia wyżywienia.

Kontakt z innymi zwierzętami

By uniknąć konfliktów, a także przenoszenia chorób, zwierzęta w tym hotelu nie mają ze sobą kontaktu - chyba że pochodzą z jednego domu i szczerze się lubią. Daje to właścicielom zwierząt pewność ich bezpieczeństwa, także jeśli chodzi o uchronienie się na przykład przed pasożytami.

Data dodania: 02-01-2023
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
http://hotel.purrfect.pl/Nazwa firmy: Purrfect Koci Hotel

Adres: Paderewskiego 17

Kod pocztowy: 62-030

Miejscowość: Luboń

Telefon: 790597333

WWW: http://hotel.purrfect.pl/
Opinie o Purrfect Koci HotelOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy