Opis:


Prowadzenie własnej działalności wiąże się często z dosyć wysokimi miesięcznymi kosztami, dlatego w przypadku niektórych branż dobrze skorzystać z tańszych opcji, wśród których można wymienić m.in. wirtualny adres. To doskonały wybór dla osób, które nie potrzebują na stałe własnego firmowego biura, ale równocześnie zależy im na prestiżowym adresie w dużym mieście. Korzystne usługi związane z wynajmem warszawskiego biura wirtualnego prowadzi popularna marka ReadyOffice, która oprócz samego adresu, udostępnia klientom również opcję skorzystania z sali konferencyjnej do prowadzenia szkoleń czy spotkań z kontrahentami oraz kompleksową obsługę poczty przychodzącej - zwykłej i poleconej.

Dlaczego warto posiadać wirtualny adres?

Wirtualne biuro w Warszawie niesie ze sobą wiele korzyści w szczególności początkującym przedsiębiorcom, których nie stać na wynajęcie lokalu w stolicy. Już od dnia rozpoczęcia prowadzenia firmy zyskują oni znany adres siedziby, który ma ogromny wpływ na wiarygodność oraz popularność marki. Wielką zaletą jest także opcja odbioru i skanowania poczty przychodzącej, dzięki czemu właściciel firmy nie musi nawet odwiedzać biura, ponieważ otrzymuje wszystkie ważne dokumenty oraz jest obsługiwany zdalnie. 

Jaki jest koszt posiadania wirtualnego adresu na terenie Warszawy?

Ostateczna cena zależy od wybranego pakietu - w przypadku warszawskiej firmy, klient ma do wyboru aż cztery odrębne opcje (BASIC, STANDARD, PRESTIGE oraz VIP). Najtańszy pakiet kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie, co jest ogromną oszczędnością w porównaniu do cen wynajmu nawet niewielkich lokali w stolicy. 

Kto najczęściej decyduje się na wynajem wirtualnego adresu?

  • początkujący przedsiębiorcy, którzy szukają oszczędności w prowadzonej działalności,
  • osoby, którym zależy na zyskaniu prestiżowego adresu,
  • właściciele firm z branż, w których nie jest wymagane posiadanie stacjonarnego biura ze względu na wykonywanie pracy zdalnej z dowolnego miejsca,
  • osoby potrzebujące pracowników do obsługi poczty przychodzącej.
Data dodania: 16-10-2020
Autor: Mariusz Gajewski
Źródło:
https://readyoffice.pl/warszawa/Nazwa firmy: ReadyOffice

Adres: Kielecka 41A

Kod pocztowy: 02-530

Miejscowość: Warszawa

Telefon: + 48 696 468 551

WWW: https://readyoffice.pl/
Opinie o ReadyOfficeOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy