Opis:


Przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu wysokiej klasy akcesoriów meblowych, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, poszerza swoją ofertę o różne usługi. Jest to firma działająca w branży meblowej od kilkudziesięciu lat. To rodzinne przedsięwzięcie znane z produkcji akcesoriów meblowych z drutu stalowego i aluminiowego, dążące do ciągłego rozwoju i poszerzające ofertę.

Ma także własne centrum dystrybucyjne, w którym można znaleźć nie tylko jego wyroby, ale także wielu innych marek, w tym na przykład znanego na całym świecie producenta systemów i okuć meblowych Salice. Są one dostępne w hurtowniach firmowych oraz u przedstawicieli tej firmy. Przede wszystkim można tam znaleźć funkcjonalne akcesoria do kuchni oraz garderoby, takie jak doskonale przemyślane, trwałe kosze cargo.

Oferta obejmuje także produkty dla innych branż. Między innymi są tam zawieszki malarskie dostępne w różnych średnicach drutu. Pozwalają one precyzyjnie pokryć farbą dowolny przedmiot bez ryzyka, że zetknie się on z innymi przedmiotami czy też powierzchniami. Zawieszki te wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałych rodzajów drutu, odpornego na korozję. Nadają się one do różnych zastosowań.

W asortymencie są modele różniące się między sobą kątem obciążenia i typem haka, dlatego każda osoba zainteresowana tego typu produktem znajdzie na pewno odpowiedni model. Na stronie firmy można znaleźć dane techniczne, dotyczące długości oraz wytrzymałości każdego z haków. Firma ta gotowa jest wyprodukować haki dowolnych rozmiarów według projektu klienta i na jego odpowiedzialność.

Aby złożyć zapytanie ofertowe lub zamówienie, wystarczy skontaktować się z przedsiębiorstwem. Dane kontaktowe można znaleźć na jego stronie.


Nazwa firmy: REJS Spółka z o.o.

Adres: Mławska 61

Kod pocztowy: 87-500

Miejscowość: Rypin

Telefon: +48 542 805 651

WWW: https://www.rejs.eu/
Opinie o REJS Spółka z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy