Opis:


Odpowiednio dobrany, szczelny przewód kominowy to gwarancja sprawnego odprowadzania spalin powstałych podczas pracy instalacji grzewczej. Taka konstrukcja jest kluczowa dla bezpieczeństwa mieszkańców, gdyż niweluje ryzyko zatrucia czadem. Zapewnia też ochronę przed samozapłonem sadzy, co pozwala uniknąć poważnych strat.

Firma OSSOLIŃSKI OSSOLIŃSKI ZBIGNIEW to cieszący się dobrą opinią realizator oferujący kompleksowe wsparcie we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu projektowania, montażu oraz uruchamiania systemów grzewczych w różnych typach budynków. Kadra poleca się jako pomoc osobom, których interesują nowoczesne i efektywne systemy kominowe. Mieszkańcy Szczecina i okolicznych miejscowości mogą zgłosić się o wycenę instalacji, korzystając z formularza dostępnego na stronie firmy. 

Wykonawca jest w stanie zaproponować kilka opcji wyboru, jeśli chodzi o materiał, z którego powstają ciągi kominowe. Poleca w szczególności hybrydę w postaci wkładu ceramicznego oraz obudowy z odpowiednio grubej stali. Taka konstrukcja jest odporna na wysoką temperaturę, gwarantuje szczelność przy różnych typach spalin, jej waga nie obciąża też całego budynku, nie ma więc potrzeby zadbania o dodatkowe wzmocnienia w postaci fundamentów. 

Montaż kominów odbywa się w ustalonym terminie. Dzięki temu, że są to warianty modułowe, składane i łączone na miejscu, dowóz poszczególnych elementów nie stanowi problemu, podobnie jak powstanie całej konstrukcji. Proponowane systemy stanowią tańszą i bardziej wytrzymałą alternatywę dla ciągów wykonanych z cegieł zespojonych tradycyjną zaprawą. 

Domeną pracowników jest także projektowanie i montowanie instalacji pozwalającej na wentylowanie mechaniczne pomieszczeń z odzyskiem ciepła. Firma dostarcza wysokojakościowe rekuperatory oraz przyłącza pochodzące od znanej marki Defro Air. W gestii kadry jest również pierwsze uruchomienie systemu oraz przeprowadzenie kontroli jego szczelności. Obsługa szczegółowo wyjaśnia, jak wygląda cały proces sterowania wentylacją.


Nazwa firmy: Rekuperacja Firma Ossoliński

Adres: B.Krzywoustego 22

Kod pocztowy: 72-100

Miejscowość: Goleniów

Telefon: 512 973 723

WWW: https://szczecinrekuperacja.pl
Opinie o Rekuperacja Firma OssolińskiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy