Opis:


Firma produkcyjna z zasady nastawiona jest na uzyskanie jak najlepszego efektu procesu wytwórczego przy minimalnym nakładzie sił oraz optymalnym wkładzie własnych środków. Z tego też powodu istnieje niemal ciągłe zapotrzebowanie na różnego rodzaju rozwiązania wspomagające, które znacząco usprawnią codzienną pracę, a jednocześnie nie są zbyt kosztowne i nie będą stanowić obciążenia dla budżetu przedsiębiorstwa.

Jednym z takich właśnie rozwiązań są przenośniki taśmowe, których funkcjonalność znalazła zastosowanie w wielu zakładach produkcyjnych nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Bogaty wybór tego rodzaju asortymentu można znaleźć na stronie internetowej remitech.pl. Swoją ofertę przedstawia tam uznana na rynku firma produkująca od lat tego typu elementy, wykorzystując w tym celu materiały i komponenty najwyższej jakości, wsparte nowoczesnymi technologiami.

Jedną z powyższych technologii są taśmy przenośnikowe. To skuteczny sposób na efektywność oraz bezpieczeństwo transportowanego produktu na linii produkcyjnej. Charakteryzują się szeregiem przydatnych cech, które ułatwiają cały przebieg procesu. Mają odpowiednią grubość, która zapewnia dobry poślizg na rolkach, bez konieczności zastosowania środków wspomagających typu smar czy inne, które mogą zanieczyścić wytworzony asortyment, a tym samym uniemożliwić jego dalsze wykorzystanie oraz dystrybucję. Taśmy są także wykonane z antypoślizgowej gumy lub tworzywa sztucznego o dużej gęstości, również wykazującego się dobrą przyczepnością. Jest to spore ułatwienie szczególnie w zakładach, gdzie podczas procesu produkcji opakowanie wytworzonego towaru jest mokre lub śliskie.

Elementami, które efektywnie wspierają taśmy, są blokady boczne. Skutecznie zapobiegają one wypadnięciu transportowanego towaru, a tym samym jego zniszczeniu. Modele dostępne między innymi w ofercie wspomnianej wcześniej firmy mają możliwość regulacji wysokości boków, co umożliwia bezproblemowe i bezpieczne przeniesienie  z początku na koniec linii asortymentu płaskiego i na przykład butelkowanego. 

Tak skonstruowany odcinek linii produkcyjnej to wsparcie, które zapewnia efektywną pracę każdego dnia. 

Data dodania: 18-09-2020
Autor: Marianna Kołodziej
Źródło:
https://remitech.pl/tasmy-przenosnikowe/Nazwa firmy: REMITECH RENATA MICHALSKA

Adres: Książąt Mazowieckich 15

Kod pocztowy: 05-530

Miejscowość: Czersk

Telefon: 48535388380

WWW: https://remitech.pl/
Opinie o REMITECH RENATA MICHALSKAOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy