Opis:


Każdego dnia do sklepu trafiają miliony opakowań z rozmaitymi artykułami, w tym butelek szklanych i plastikowych z napojami. Aby zaspokoić popyt, producenci potrzebują nowoczesnych rozwiązań usprawniających produkcję, np. przenośników transportujących gotowe wyroby pomiędzy poszczególnymi sekcjami na linii produkcyjnej.

Poszukując takich maszyn, warto zainteresować się ofertą producenta istniejącego w branży od końca XX wieku, który dostarcza różnym branżom sprzęt cechujący się:

  • prostą i bezpieczną obsługą,
  • dużą wydajnością,
  • niezawodnością,
  • atrakcyjną ceną.

Przedsiębiorstwo to można znaleźć na stronie rs-fillingtech.pl wraz z bogatą ofertą urządzeń, jak również podzespołów i części zamiennych do nich. Ma ono do zaoferowania różne transportery na butelki, w tym przenośniki płytkowe, które doskonale nadają się nie tylko do wdrożenia w nowych zakładach produkcyjnych. Można je także zintegrować z systemem działającym już w danym zakładzie.

Są to rozwiązania doskonałej jakości, chętnie nabywane przez firmy pragnące zwiększyć wydajność i wdrożyć nowoczesne systemy. Asortyment obejmuje przenośniki płytkowe:

  • z łańcuchem metalowym do butelek szklanych,
  • z łańcuchem plastikowym do butelek PET i puszek,
  • z systemami liniowania i buforowania.

Poza sprzedażą firma świadczy również usługi w zakresie doradztwa technicznego. Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów znających najnowsze rozwiązania stosowane w tej branży. Zajmuje się także relokacją, projektowaniem i modernizacją linii rozlewniczych.

O tym, że jest to podmiot, z którym warto nawiązać współpracę, świadczy chociażby fakt, że od wielu lat istnieje na rynku zagranicznym, a jego maszyny są cenione przez przedsiębiorców z innych krajów, w tym przez firmy niemieckie.

Data dodania: 02-04-2023
Autor: Dawid Walczak
Źródło:
http://rs-fillingtech.pl/przenosniki,19,pl.htmlNazwa firmy: RS FillingTech Sp. z o.o.

Adres: Gdańska 210

Kod pocztowy: 83-330

Miejscowość: Pępowo

Telefon: 58 685 84 28

WWW: http://rs-fillingtech.pl
Opinie o RS FillingTech Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy