Opis:


Bez względu na to, czy ma się do urządzenia małą łazienkę, czy duży pokój kąpielowy, warto się postarać, aby wnętrze było eleganckie, estetyczne i funkcjonalne. Jest to wszak pomieszczenie, w którym wiele osób lubi wypoczywać po całym dniu wytężonej pracy.

Wysokiej jakości elementy wyposażenia łazienek można nabyć w firmie Schedpol, która zajmuje się ich produkcją od wielu dziesiątków lat. Nieustannie zmienia materiały i technologie, dostosowując je do aktualnych trendów. W jej ofercie są dostępne zarówno wygodne, piękne wanny, jak i rozmaite brodziki, tradycyjne i podpłytkowe.

Poza tym, że projektanci starają się, aby w sklepie firmowym znalazły się na różnorodne produkty, spełniające oczekiwania klientów, hotele, pensjonaty i inni biznesowi nabywcy mogą tam także zamówić brodzik na konkretny wymiar. Brodziki takie są projektowane i wytwarzane zgodnie z zapotrzebowaniem i przy współpracy wielu specjalistów. Produkowane na indywidualne zamówienie są dodatkowo uszlachetniane, aby na przykład dodać im większej odporności na uszkodzenia. Dzięki specjalnej izolacji termicznej, wygłuszającej, stabilizującej i wzmacniającej są one praktycznie nie do zniszczenia.

Artykuły te dostępne są zarówno w gładkiej wersji białej, jak i z powierzchnią o fakturze kamienia w kolorze antracytu lub czerni. Mogą też mieć specjalną powłoką antypoślizgową. Każdy brodzik na zamówienie przechodzi szereg testów. Cały proces jego tworzenia jest opisany na stronie firmy. Są to produkty praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu, które będą służyły przez wiele lat.

W ofercie sklepu firmowego dostępne są rozmaite kształty oraz rozmiary brodzików, dlatego bez problemu można będzie dopasować odpowiedni do większej i mniejszej łazienki. Każdy z tych produktów ma wieloletnią gwarancję, jest trwały i komfortowy w użytkowaniu. Nic zatem dziwnego, że jest chętnie kupowany w kraju, a także za granicą. Wyposażenie łazienek tej firmy można znaleźć m.in. w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii, a także w krajach skandynawskich.


Nazwa firmy: Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.

Adres: Przemysłowa 2

Kod pocztowy: 64-400

Miejscowość: Międzychód

Telefon: 95 750 51 50

WWW: https://www.schedpol.pl/
Opinie o Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy