Opis:


Produkty żywnościowe, aby dłużej zachowały swoją świeżość, muszą być odpowiednio przechowywane, najlepiej w komorach chłodniczych i mroźniczych, w których panuje odpowiednio niska temperatura. Jeśli potrzebujesz zainstalować w swojej cukierni, garmażerce czy innej placówce gastronomicznej komory chłodnicze, krakowski serwis urządzeń chłodniczych służy pomocą zarówno w montażu tych urządzeń, jak i w szybkim usuwaniu wszelkich awarii.

Jakich producentów urządzenia chłodnicze naprawiają fachowcy rekomendowanej firmy, można sprawdzić, wchodząc na firmową stronę serwis-lodowek-krakow.pl, są to urządzenia m.in. marki:

  • JBG-2, producent urządzeń chłodniczych do ekspozycji produktów spożywczych
  • Frigoglass, ceniony producent szaf chłodniczych
  • Rapa, producent urządzeń chłodniczych dla handlu i gastronomii
  • Helkama, producent lodówek.

Rekomendowana firma działa na rynku już od prawie 30 lat, wciąż zdobywa nowych klientów, a wszystko za sprawą wielkiego zaangażowania, ogromnej wiedzy i dużego doświadczenia w branży. Jeśli więc klient zgłasza awarię urządzenia chłodniczego, pracownicy firmy starają się, jak najszybciej dotrzeć do klienta i ekspresowo usunąć awarię, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie można dopuścić do rozmrożenia przechowywanych w komorach chłodniczych produktów żywnościowych, bo to wielka strata dla klienta.

Do naprawy sprzętu chłodniczego firma używa tylko najlepszych części, zarówno tych oryginalnych, jak i tych zamiennych, aby klient był zadowolony i aby naprawiane urządzenia chłodnicze, jak najdłużej były sprawne. Co ważne, na wszystkie świadczone usługi firma udziela gwarancji.

Jeśli masz w planie zakup nowych urządzeń chłodniczych i potrzebujesz rady fachowca, pracownicy firmy chętnie służą radą i pomocą w doborze zarówno urządzeń, jak i podzespołów chłodniczych. Warto też podkreślić, że pracownicy ciągle się dokształcają i zdobywają wymagane w branży certyfikaty i zaświadczenia, uprawniające do napraw, montażu i przeglądu urządzeń chłodniczych. Chcąc obejrzeć firmowe certyfikaty, wystarczy kliknąć odpowiedni odnośnik na podanej stronie internetowej.


Nazwa firmy: Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Adres: Poprzeczna 14

Kod pocztowy: 32-020

Miejscowość: Wieliczka/Kraków

Telefon: 603-213-084

WWW: http://serwis-lodowek-krakow.pl/
Opinie o Serwis Urządzeń Chłodniczych KrakówOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy