Opis:


W dzisiejszych czasach rezygnacja z woreczków foliowych jest uznawana za ogólnoświatowy trend, mający pozytywny wpływ na stan środowiska naturalnego. Wynika to z konieczności dbania o planetę oraz zastępowania materiałów rozkładających się nawet kilkadziesiąt lat ich ekologicznymi odpowiednikami. Mowa tu między innymi o papierowych torbach, spotykanych w coraz większej liczbie sklepów, aptek czy drogerii. Przydają się one do przenoszenia zakupów, ponieważ mają solidne uchwyty, które nie wżynają się w dłonie i nie urywają się pod wpływem większych ciężarów. To lekkie opakowania poddawane procesowi recyklingu i dostępne w wielu rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Interesują się nimi przedsiębiorcy dbający o wizerunek prowadzącej działalności, w tym właściciele restauracji, cukierni czy kawiarni.

Papier to materiał bezwonny i wolny od szkodliwych substancji. Jest to główny powód, dla którego znajduje zastosowanie w branży spożywczej, choć można go używać w wielu innych sytuacjach. Do najważniejszych zalet, jakimi cechują się opisywane opakowania, zalicza się:

  • niski koszt produkcji,
  • wszechstronność,
  • estetyczny wygląd.

Przedsiębiorcy decydujący się na ich zakup współpracują chętnie z firmą prowadzącą stronę silesiapak.pl. Udostępniono na niej ekologiczne torby papierowe w różnych przedziałach cenowych, rekomendowane przez szeroką grupę zadowolonych klientów.

Wybierają oni spośród biodegradowalnych opakowań wpasowujących się w aktualne trendy, które wyglądają bardziej elegancko w porównaniu do ich foliowych odpowiedników. Są to torebki wielokrotnego użytku, nieocenione w gospodarstwach domowych. Służą bowiem do przechowywania ubrań, dodatków, książek, a niekiedy kosmetyków, co sprawia, że pomieszczenia nie są zabałaganione. Niekiedy zastępują zwykłe worki na śmieci i mogą być zabierane na zakupy, jako zamiennik toreb bawełnianych. Można do nich wkładać warzywa, owoce, wypieki, słodycze oraz szereg innych produktów.

Tak duża popularność opisywanych artykułów wynika także z możliwości zadrukowywania ich zgodnie ze swoimi potrzebami. Doceniają to przedsiębiorcy rozglądający się za niedrogimi i jednocześnie skutecznymi nośnikami, promującymi markę w rozmaitych sytuacjach. Nanoszony na powierzchnię logotyp lub nazwa firmy pomagają zaistnieć na tle niemałej często konkurencji, a wszystko to bez inwestowania w kosztowne kampanie radiowe, telewizyjne bądź internetowe.


Nazwa firmy: Silesiapak

Adres: Blachnickiego 9

Kod pocztowy: 40-175

Miejscowość: Katowice

Telefon: 790 275 067

WWW: https://silesiapak.pl/
Opinie o SilesiapakOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy