Opis:


Dobra izolacja budynku to podstawa. Dlaczego? Jak budynek ma dobrze zaizolowane ściany, podłogi i dach, to nie tylko jest łatwiej taki budynek ogrzać, bo ciepło nie ucieka przez szczeliny, ale również wszelkiego typu hałasy, jakie mogą wynikać z chodzenia po budynku, czy docierać z ulicy, są lepiej wytłumione, co znacznie zwiększa komfort mieszkańców bądź pracowników, jeśli np. mówimy o budynku biurowym.

Trzeba przyznać, że współcześnie na rynku jest coraz więcej różnego typu materiałów izolacyjnych, ale żaden z nich nie może się równać z folią Aluthermo quattro, trójwarstwową folią, której wnętrze jest wypełnione czystym aluminium, którego warstwa ma około 30 mikronów. Budowa folii przypomina plaster miodu i składa się z:

  • polerowanego aluminium w czystej postaci
  • podwójnej warstwy pęcherzyków powietrza, otoczonych pianką polietylenową.

Taka wielowarstwowa ochrona jest konieczna, aby właściwie zabezpieczyć aluminium przed utlenianiem i zachować dobre właściwości izolacyjne materiału.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, gdzie w Gorzowie można kupić ten nowoczesny materiał izolacyjny, który może być stosowany zarówno do izolacji budynków, jak i wnętrz pojazdów samochodowych, to skontaktujcie się z firmą STIER S.C. Możecie to zrobić telefonicznie bądź pisząc maila, warto też odwiedzić siedzibę firmy osobiście. Znajduje się ona na ulicy Śląskiej 96 w Gorzowie Wielkopolskim.

Firmowy sklep zapewnia bardzo atrakcyjne ceny na wszelkiego typu materiały izolacyjne i uszczelniające. Pracownicy rekomendowanej firmy bardzo chętnie udzielą wszelkich informacji, związanych z ciepłym montażem, systemem montażu okien w docieplanym budynku, czy też informacji o profilach dedykowanych do stolarki okiennej i drzwiowej. W katalogu profili są podwaliny, listwy podokienne i podprogowe ze sali nierdzewnej. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów w tej kwestii, rekomendowana firma współpracuje z firmą Klinar, czołowym producentem tego typu produktów.

Polecany sklep zaprasza do współpracy nie tylko przedstawicieli z branży budowlanej czy transportowej, ale także firmy specjalizujące się w szeroko rozumnym chłodnictwie.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Dawid Walczak
Źródło:
https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.htmlNazwa firmy: STIER S.C.

Adres: Śląska 96

Kod pocztowy: 66-400

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Telefon: 664 152 722

WWW: https://www.stier.com.pl/
Opinie o STIER S.C.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy