Opis:


Właściciele dużych przedsiębiorstw doskonale wiedzą jak ważne jest zastosowanie w firmowych obiektach funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią komfort wszystkim pracownikom. Idealnym przykładem może być system jednego klucza, który za pomocą identycznego kodowania wkładek i kłódek pozwala szybko otworzyć wybrane pomieszczenia w danym obiekcie. Pozwala to zaoszczędzić naprawdę sporo czasu, a także zbędna okaże się portiernia, w której zazwyczaj dostępne są wszystkie klucze - pojedyncze do określonych drzwi. Po zastosowaniu powyższego rozwiązania wystarczy wyłącznie jeden klucz, aby otworzyć pomieszczenia biurowe, socjalne oraz toalety. Z kolei do nieco bardziej poufnych pomieszczeń, takich jak biuro prezesa czy dział księgowości, można wybrać zupełnie inne kodowanie, aby dostęp uzyskały wyłącznie określone osoby. 

Wybór odpowiedniego producenta 

Decydując się na montaż nowoczesnego systemu, warto zaufać doświadczonej firmie, która nie tylko zajmie się instalacją wszystkich wkładek i kłódek, ale przede wszystkim będzie w stanie doradzić w kwestii doboru najlepszych rozwiązań. Na stronie internetowej pozamykaj.pl można znaleźć szczegółowo opisane działanie systemu jednego klucza, a także możliwe zastosowania - oprócz obiektów biurowych i rekreacyjnych (m.in. hotele), system sprawdzi się także doskonale w prywatnych budynkach, gdzie za pomocą jednego klucza będzie można otworzyć drzwi, ogrodzenie, garaż czy nawet skrzynkę na listy. 

Najważniejsze zalety systemu jednego klucza

System pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ale i pieniędzy - nie trzeba bowiem dorabiać dodatkowych kluczy w przypadku nowych drzwi - wystarczy zamontować wkładkę z identycznym kodowaniem jak reszta. Tego rodzaju rozwiązanie gwarantuje także bezpieczeństwo i szybkie otwarcie wszystkich pomieszczeń w momencie zagrożenia i przeprowadzonej ewakuacji. Klienci mogą zdecydować się również na zakup wkładek atestowanych, które dodatkowo charakteryzują się wysokim stopniem zabezpieczenia antywłamaniowego.


Nazwa firmy: Pozamykaj.pl

Adres: Grunwaldzka 69

Kod pocztowy: 64-100

Miejscowość: Leszno

Telefon: 518 688 356

WWW: https://pozamykaj.pl/
Opinie o Pozamykaj.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy