Opis:


Współcześni klienci korzystający z usług różnych firm budowlanych i wykończeniowych mają wysokie wymagania i pragną, aby zlecane prace zostały perfekcyjnie wykonane. Zwracają baczną uwagę na to, z jakim sprzętem pojawiają się fachowcy i już na wstępie są w stanie określić, czy warto zatrudnić dany zakład. Oczekują też szybkiego wykonania usługi.

Zastanawiając się, w jaki sposób można by podnieść wydajność firmy i więcej zarobić na wykończeniach wnętrz, wystarczy zainteresować się ofertą sklepu, który od wielu lat działa na polskim rynku, nieustannie poszerzając swój asortyment. Należy on do firmy, która na początku zajmowała się głównie serwisem i naprawą agregatów tynkarskich. Z czasem jednak sama stworzyła kilka projektów oraz skonstruowała według nich maszyny cieszące się sporą popularnością na polskim i nie tylko polskim rynku. Obecnie oferta obejmuje urządzenia wielu polskich i zagranicznych firm, a także części zamienne do nich.

Są to nie tylko maszyny tynkarskie, ale także agregaty malarskie, kompresory i mnóstwo innych produktów, niezbędnych przy pracach budowlanych i wykończeniowych. Wśród dostępnych artykułów jest niejedna pompa tynkarska, która sprawdzi się w wielu urządzeniach, na przykład do obróbki tynków gipsowo- wapiennych, wapienno-cementowych i różnych zapraw budowlanych. Są tam też niezbędne pompy ślimakowe, montowane w agregatach. Pozwalają one na podniesienie ciśnienia, dzięki czemu nakładanie tynków staje się o wiele prostsze.

To urządzenia o stosunkowo prostej budowie, odporne na intensywne użytkowanie, które z pewnością posłużą przez wiele lat. W asortymencie sklepu można też znaleźć części zamienne pasujące do większości agregatów tynkarskich znajdujących się na polskim rynku. Pochodzą one od wielu producentów, wśród których można wymienić takie firmy jak Even Wall, PFT, KTR czy PMX.

W ofercie są modele pomp o różnej wydajności, dlatego z pewnością każda firma znajdzie taki, który spełni oczekiwania. W sklepie tym można też dokonać zakupu odpowiedniej części do pomp, takich np. jak rotor czy płaszcz. Aby zapoznać się z całym asortymentem, wystarczy odwiedzić stronę szneki.pl, gdzie dostępne są wszystkie urządzenia i części wraz z opisami. Klienci mogą również skorzystać z profesjonalnej porady specjalistów sklepu, chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem.

Data dodania: 27-05-2022
Autor: Laura Pawlak
Źródło:
https://szneki.pl/Nazwa firmy: Szneki.pl - G24 Grupa Machowicz Sp. z o.o.

Adres: Gdyńska 24

Kod pocztowy: 05-091

Miejscowość: Ząbki

Telefon: +48 22 781 46 41

WWW: https://szneki.pl/
Opinie o Szneki.pl - G24 Grupa Machowicz Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy