Opis:


Przedsiebiorstwa budowlane oraz różne firmy zajmujące się pracami ziemnymi często poszukują profesjonalnych ubijaków do gruntu. Są to specjalistyczne urządzenia pozwalające zmniejszyć porowatość gruntu, usunąć z niego cząsteczki wody i powietrza, a także zwiększyć jego wytrzymałość i nośność. W dokładnie ubitym gruncie nie tworzą się koleiny, a położony bruk długo zachowa pierwotny wygląd. Urządzenia te są również wykorzystywane na wielu budowach obiektów, gdzie chce się zwiększyć wytrzymałość ziemi na obciążenia.

Potrzebując dobrej jakości sprzętu do realizacji wspomnianych robót, warto odwiedzić stronę techpro.pl. Należy ona do sklepu internetowego z najrozmaitszym sprzętem sprawdzającym się na różnego typu budowach i nie tylko. Jedną z maszyn dostępnych w wielu wersjach jest zagęszczarka typu skoczek, gwarantująca wydajność i wytrzymałość. Są to modele pochodzące od kilku producentów o doskonałych parametrach technicznych.

W przeciwieństwie do dużych i ciężkich zagęszczarek płytowych urządzenia te mogą pracować w trudno dostępnych miejscach, takich na przykład jak wykopy pod rurociągi, ale sprawdzą się też w pracach brukarskich. Dzięki temu, że zostały wykonane z solidnych podzespołów i materiałów, przystosowane są do długotrwałej i bezpiecznej pracy. Aby ograniczyć wibracje, zastosowano w nich amortyzowane uchwyty, znacznie poprawiające komfort pracy.

Zagęszczarka, która z pewnością spełni wymagania każdego nabywcy, to Altrad Belle RTX 70. Jest to urządzenie wyposażone w czterosuwowy silnik Hondy o mocy 3,1 KM z ręcznym, łatwym rozruchem. Dzięki wyposażeniu w 2 filtry paliwa i 3 powietrza jest to nie tylko niezawodny sprzęt, ale też przyjazny dla operatora. Dzięki dobremu wyważeniu jego prowadzenie nie wymaga użycia dużej siły.


Nazwa firmy: techpro.pl

Adres: Krakowska 290

Kod pocztowy: 25-801

Miejscowość: Kielce

Telefon: +48604122580

WWW: https://techpro.pl/
Opinie o techpro.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy