Opis:


W dużym stopniu odpowiadają one za bezpieczeństwo transportu. Dlatego naprawa wag samochodowych jest bardzo ważna w przypadku zauważenia występowania już pierwszych oznak nieprawidłowego działania. Dlaczego jest to tak istotne? Chodzi o to, że urządzenia te muszą pracować z dużą dokładnością. Ich zadaniem jest wskazywanie obciążenia strefy ładownej pojazdu. Dzięki tym informacjom wyeliminowane jest ryzyko nieświadomego przeciążenia naczepy czy paki, co znacznie zaniżyłoby przyczepność auta i ograniczyło możliwości panowania nad nim, stwarzając tym samym olbrzymie zagrożenie spowodowania wypadku. 

Bagatelizowanie zatem niewłaściwego funkcjonowania wagi absolutnie nie powinno mieć miejsca w żadnym zakładzie pracy. Uszkodzenia i rozregulowanie sprzętu niestety jest dość powszechne. Wynika to ze skomplikowanego mechanizmu. Cały układ składa się z wielu współpracujących ze sobą elementów. Nawet niewielka usterka zaledwie w jednym z nich może prowadzić do fałszowania odczytów pomiarowych. Z tego powodu należy wykonywać regularny serwis, a zdiagnozowanie wszelkich odchyleń od normy wymaga natychmiastowego zajęcia się nimi i przywrócenia optymalnego stanu. Ważne, żeby wybrać profesjonalną firmę, która cieszy się pozytywnymi opiniami. Dokładnie takie jest przedsiębiorstwo TENSO-WAG, które tworzą doświadczeni fachowcy od lat pracujący w swojej branży. 

Jest to przede wszystkim podmiot świadczący usługi polegające na kontrolowaniu stanu technicznego, przeprowadzaniu procesu legalizacji oraz naprawianiu wszelkich awarii. Na tym jednak nie kończy się oferta. Kontrahenci mogą również kupować profesjonalne wagi, które od razu zostaną dopuszczone do obrotu przez sprawdzenie zgodności dokładności pomiarów z założeniami producenta (wspomniana legalizacja). W katalogu znajdują się modele, których nośność wynosi do 60 000 kg. Są one wyposażone w wysokiej jakości czujnik tensometryczny zapewniający precyzję pomiarów.

Zaletą przygotowanej propozycji są konkurencyjne ceny. Ciężko znaleźć na rynku ofertę z korzystniejszymi warunkami. Specjaliści z tego zespołu gwarantują także szybkie wykonanie zlecenia. 

Data dodania: 13-07-2020
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://www.tensowag.pl/naprawaNazwa firmy: TENSO-WAG

Adres: Chlebowa 105

Kod pocztowy: 86-005

Miejscowość: Białe Błota

Telefon: 534 777 534

WWW: https://www.tensowag.pl/
Opinie o TENSO-WAGOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy