Opis:


Profesjonalny serwis pieców gazowych swoją ofertę prezentuje pod adresem tgkserwis.pl. Usługi świadczone przez tę firmę są w pełni profesjonalne i dają klientom gwarancję satysfakcji. Możliwe jest także umawianie się na regularne przeglądy piecyków gazowych. W przypadku zakupu sprzętu w tym miejscu, w grę wchodzą atrakcyjne rabaty przy serwisowaniu. Na stronie internetowej usługodawcy wszystkie świadczenia podzielono na trzy główne kategorie:

  • usługi (instalacje elektryczne, serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny, serwis instalacji, działania z zastosowaniem kamery termowizyjnej),
  • serwis (ACV, Ariston De Dietrich, a także serwis Immergas),
  • sprzedaż.

Każdy z zakupionych produktów dowożony jest pod wskazany przez klienta adres. Jeśli klient sobie tego zażyczy, fachowcy zamontują także wszystko w jego domu, mieszkaniu, czy też siedzibie firmy. Dla osób, które są szczególnie zainteresowane tym, w jaki sposób przebiegają poszczególne prace, na stronie internetowej serwisu systematycznie dodawane są filmiki prezentujące działania specjalistów. Poniżej kilka przykładów:

  • budowa kotła ACV,
  • praca kotła ACV,
  • montaż hybrydowego wymiennika ciepła.

Serwisanci działają głównie na terenie województwa podkarpackiego i to tam dojeżdżają do zainteresowanych bez najmniejszych problemów. Oferują naprawy na gwarancji, a także te pogwarancyjne. Jeśli zachodzi potrzeba wymiany poszczególnych części, to również nie stanowi kłopotu. 

Klienci, którzy dopiero planują budowę domu, czy też generalny remont w mieszkaniu, mogą zgłosić się do pracowników firmy na profesjonalną konsultację. W trakcie takiego spotkania fachowiec najpierw wysłucha klienta, postara się poznać jego potrzeby i oczekiwania. Następnie na tej podstawie będzie mógł zaproponować konkretne rozwiązania, które będą optymalne dla wybranego budynku.

Bardzo często polecane są piecyki jednofunkcyjne (należy jednak pamiętać, iż zapewniają one jedynie ciepłą wodę użytkową), bojlery gazowe, a także zasobniki ciepłej wody. W celu poznania szczegółów w dogodnym terminie, warto odpowiednio wcześniej umówić się na spotkanie.

 

Data dodania: 03-04-2021
Autor: Amelia Pawłowska
Źródło:
https://tgkserwis.pl/serwis-immergas/Nazwa firmy: TGK serwis

Adres: Siedliska 109

Kod pocztowy: 36-042

Miejscowość: Lubenia

Telefon: 530 670 742

WWW: https://tgkserwis.pl
Opinie o TGK serwisOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy