Opis:


Od wielu lat firma ULISSES Software cieszy się pozycją lidera w branży produkcji oprogramowania dla rentalu, serwisu oraz akcyzy. Wieloletnie doświadczenie sięgające 1993 roku, specjalistyczna wiedza i stałe dążenie do poszerzania możliwości oferowanych rozwiązań to połączenie, które gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. 

Zakres działalności producenta jest szeroki. Jedną z jego specjalności jest ewidencja odzieży roboczej, w której sprawdza się autorski program Comotel SORTY. Dzięki swojej funkcjonalności w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków osobom odpowiedzialnym za wydawanie odzieży, utrzymanie jej w czystości, sorty mundurowe czy ewidencjonowanie trwałych, niskokosztowych środków, w jakie wyposażani są pracownicy. 

Comotel SORTY pozwala między innymi na planowanie wydań oraz gospodarkę magazynową, jak również kontrolę terminowości zwrotów. Sprawdza się we wszelkiego rodzaju firmach oferujących usługę wynajmu ubrań, jak również przedsiębiorstwach, których pracownicy są z obligowani do noszenia uniformów. Wysoką użyteczność program zawdzięcza dużej ilość dostępnych raportów, w tym takich jak Zapotrzebowanie Sortów, Planowane Wydania Sortów, sorty na magazynie, z podziałem na pracowników. Do tego dochodzi możliwość importu danych z innych systemów, a także praktyczne moduły dodatkowe związane z wyposażeniem i szafkami pracowników oraz specyficznymi kwestiami dotyczącymi wynajmu.

Do kluczowych funkcji oprogramowania można zaliczyć GZW (Generator Zamówień i Wydań), listowanie sortów,  zapotrzebowanie/zamówienie dla działów, wydziałów i firmy, wydawanie sortów i środków czystości pracownikom, pełna historia, kartoteka pracowników, zakupy sortów oraz elementów sortów dla pracowników, kompletacja i dekompletacja sortów, przyjęcie, wydanie, likwidacja oraz zwrot.

Warto dodać, że Comotel  SORTY wyróżnia się elastycznością, co pozwala na dopasowanie jego funkcjonalności do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.


Nazwa firmy: ULISSES Sp. z o.o.

Adres: Górnośląska 69A

Kod pocztowy: 62-800

Miejscowość: Kalisz

Telefon: +48 62 501 54 54

WWW: https://www.ulisses.pl/pl/
Opinie o ULISSES Sp. z o.o.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy